Sevgilimden kan geldi yardıma ihtiyacım var (bayanlar )

sevgilimle ilişkiye giriyorduk biraz abarttık galiba ben hiç ara vermede 3. ye başlamıştık sevgilim fazla yaptığımız ağrı başladığını söyledi bende durdum 15 dk sonra ışığı actığımız da etraf ve ben kan içindeydik adeti de 2 gün önce bitmiş ,adeti tekrar olma ihtimali var mı?. gelen kan ne olabilir (bakire değil)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• hayvan gibi olursanız olucağı o... seks mi yapmadın hayatında ne? rahimini zedelemiş olabilirsin sağlıklı bir olay değil yani.

0|0
    0|0
    • hayvanlıkla ne alakası var sevgilim tam doymamış ki istiyor bunda abartaçak birşey yok hemde ne yapalım ayda bir anca kendimizi görebiliyoruz sert te yamadık rahim kolayca zedelenir mi

• rengini göremedik zaten yarıda kesip biraz uzandık geceydi 15-20 dk sonra baktığımızda fark ettik kan kurumuştu benim karnım ve bacağım dahi olmuştu sabah bir şey yoktu çok hafiften akmıştı adettir deyip geçiştirdi ama benim yüzümden oldu diye pişmanlık duyuyorum birazda korku var umarım birşeyi yoktur

• rahimini zedelediysen kanar o gün veya en fazla 2-3 gün gecer ama her sefer böyle yapmayin yani

Kızlar Ne Diyor 1

• az idareli kullansaydınız. bokunu çıkarmışınız hafız.

1|5
    0|0
    • kendisi kaşındı ben suçsuzum ,kan neden gelmiş olabilir adet olma ihtimali varmı yoksa başka birşey mi

• duzluk yorumların süper+1

• sarsılarak güldümm.. :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Berlin e kadar hic durmadan yapani duymustum:))

0|0
    0|0
  • bende aynı durum var başladımmı durmak bilmiyorum 3 4 5 oluyor

0|0
    0|0
  • umarım kızı basından salıp atmaz evlenirsin,anladın sen onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...