Testisim biri yukarida digeri asagida. Sizce bu normal mi?

Yillar sonra ilk defa dikkatimi cekti. Yahu benim testisimin biri asagida digeri yukarida. Arastirdim bazilari fizyolojik bisey diyo ama emin olamadim. Normal mi sizce?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• normal olanı bu. dua et iyiki simetrik değil diye.
    kadınların memeleri, vajina dudakları ve erkeğin testisleri simetrik olmaz.

eğer testislerin aynı hiza olsa çocuğun olmaz. aynı hiza olanlar ameliyatla düzelttiriyor. testisler aynı hiza olunca birbirine ısı verir ve spermi bozar. bu nedenle ayrı durmaları gerek.

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim buda guzel oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• testislerinizin birinin aşağıda birinin yukarıda olması sorun değil. ama bir tanesinin etin içine gömülü olması sorun. buna inmemiş testis deniyor. elle muayene ve skrotal usg ile anlaşılıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Otururken ve yururken sorun olmasin diye boyle dizayn edilmis.. normal.. biraz biraz, asagidadir biri.. cok asiri ise testis sarkmasi vardir , urolog gormeli.. ama esit hiza bekleme , biri hep daha, asagida olur.

0|1
    0|0
    • Valla dizayn iyimis o zaman. Valla tirstim ya kisirlik misirlik felan. Icim rahatladi tesekkur ederim. Testis sarkmasi oldugunu sanmiyorum ayrica. Daha ilk kez dikkatimi cektigi icin.

• Evet korkma. Bu resmen Allahin hikmetidir , denk olsaydi yukseklikleri , erkek olarak oturup kalkamaz hale gelirdik.. cokdogal. hepimizde ayni.

• Gayet normal olması gerektiği gibi yani.
    Benimki de öyle hatta benim yumurtanın bir tanesi az birşey ufak bile digerinden

0|1
    0|0
  • Doğal yapısı o.

0|0
    0|0
  • Normal değil ama işlevsel bir bozuklukda olmayabilir. Bir ürolağa muayene olmalısın.

0|0
    0|0
  • Insan vücudu genel olarak tam simetrik değildir , rahat ol

0|0
    0|0
  • varikosel olabilirsin doktora git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...