Ben namaz kılan insanim?

Adetli zamanlarında mast yapabiliyorum ama namaz kıldığım zamnlarda kedimi. zor tutuyorum hatta benden yaş bile geliyor. Ben bekarım nasıl bu isteği arzuyu durultabilirim sorarım size?

0|1
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• hergün olmaz ama arada bir mast yap rahatla. bazı islam alimlerine göre zina yapmaya kalkacak kadar istek ertmışsa alışkanlık yapmayacak şekilde zinadan kaçmak için mast yapılabilir deniyor. yani icaze var. sen de her gün yapma 3 günde bir yap haftada bir yap. yani ertelemeye çalış

0|0
    0|0
    • haaa. bu arada üyenin biri okumak farz değil demiş. sakın ha. haşa okumak en büyük farzdır. Allahın en büyük emri okumak ikinci büyük emri de namazdır. kafadan atılan fetvalara bakma sen

Erkekler Ne Diyor 29

• namaz herkesin boynun borcu dur, mast yapabilirsin sen zina yapmıyorsun ya, namazı kıl o çokkkk farklı bişey bizi biz yapan kavramlardan biri yani müslümanları, insanı insan ypande zevkleri şevkleridir, günah işlememiş olsaydık insan olmazdık, zevk almasaydık insan degil hayvan olurduk degilmi

1|0
    0|0
    • Öyle tabi ama insan bıkıyor her gün yıkanmaktan. Teşekkürler.

• Namazını da ALLAH kabul etsin bacım.
    Fakat sadece regl döneminde yapabilirsin diye birşey yok.
    Normalde de mast yaparsın boşalırsın, boylece cünüp olduğun için gidip gusül abdesti alman yeterli. bunun günahı yok korkmanada gerektiren bir durum değil yani

1|0
    0|0
    • Teşekkürler kardeşim.

• Sağ olun şimdi bir sorunum yok ama daha sonra olursa sorarım çok teşekküğr ederim.

• Peki dilim döndüğünce anlatirım.
      Buradanda olur özeldende olur nasıl isterseniz

• Evlenerek.

1|0
    0|0
  • keşke o başlıgı dile getirmeseydiniz hanfendi neyse hayırlı günler dilerim

1|0
    0|0
    • Her gün yıkanmak zorunda olsaydız sizde soradınız diye düşünüyorum. O zamn ben bir soru daha sorayım siz nasıl bir başlık aradız söyleyin bende öğreneyim?

• allaha emanet olun by

• Sizde olun bye.

• Allah kabul etsin oncelikle. zor bir durum. haftanın belli gunlerin de oruc tutman en iyisi.

1|0
    0|0
  • az tatlı tüket kendini biraz yor bitkin düş

1|1
    0|0
    • Evet aslında sabah kahvaltıda çok reçel tütiyorum aslında. Teşekkürler.

• enerjini başka yönlerde harca mesela askerde acemi birliğinde eğitim eğitim askeri yorarlar asker bitkin düşer zaten o işi düşünemez bile :D

• Spor yapayım yani. Teşekkürler.

• neden üstüne basa basa mnamaz diyon , S. K timin erkek üyesi

1|0
    0|0
  • Seytan rahat durmuyor yine

1|0
    0|0
  • Aklina getirme beynin uzak tut ya da evlen

0|0
    0|0
  • kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin namazda namaza konsntre olmalısın aklın o işteyken namazı nasıl kılacanki olmadı önce boşal rahatla guslünü yap namazzını kıl

0|0
    0|0
  • Iyi güzel hersey ama bence bu istek gayet normal desem yani yas gelmiş artık vücut istiyor ıslanmak hayal etmek gayet normal?

0|0
    0|0
  • 2 günde bir yapsan kurtarmazmı durumu. daha doyuracak bir şekilde yapmayı dene. hergünmü oluyor ıslanma. çok sıkı çamaşırlar giyinme

0|0
    0|0
    • A Evet Sıkı Çamaşırlar Giydiğim Zamanda Oluyor.

• Yok sağ olun almayım.

• konuşmak istiyorum sadece seviyeli bir şekilde. kadına doymuş birisiyim rahat olabilirsin

• seni sexe iten şeylerden uzak durarak arzunu öldürebilirsin. mast yapmayı ertele abdest al.

1|0
    0|0
  • evlilik zamanı gelmiş sanırım

0|0
    0|0
    • Evlenem İşte Okumam Lazım Benim.

• Tamam teşekkürler. Orucu deniyeceğim ben birde.

• Hayırlısı kardesm inş

• Durultamazsın maalesef. bir kere o yola girdiysen artık çok zor. Hiç başlamasan olabilirdi ama artık çok zor dediğim gibi.. Ayrıca yaş geliyor kısmını anlayamadım?

0|0
    0|0
  • mast yap duş al bişey olmaz arzu hep olacaktır

0|0
    0|0
  • Evlen, gücün yetmiyorsa oruç tut.

0|0
    0|0
    • Oruç Olabilirama Evlenmem Ben.

• yanlışın var arkadaşım. yanlış fetvalar vermeyin lütfen. okumak farz değil demişsin haşa. Allah ın en büyük emirlerindendir okumak. sakın haaa. islamda en büyük emir okumak ikinci emir namazdır

• Okumazsam maddi gücüm olmaz ben çoluğumu çucuğumu nasıl doyurucam. Her şeyi erketen bekleyemem ben. Benim bir evim olması lazım evi ala bilmem için maddi güce ihtiyacım var. Ben çocuk gelişimi okuyorum. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Çocuklarımı kimseye hiç şekilde muhtaç edem. Çünkü bu daha günah. Cahil cahil konuşmayalım lütfen. Çocuklarımı sağlılı bir şekde yetiştirmem lazım. Okumam lazım erkeğe muhtaç olmamam lazım. Ne biliyorum belki şerefsizin biri çıkacak beni ve çocuklarımı ortada bırakacak. Ne olacağı belli olmaz. Sen şimdi kader diyeceksin, kısmet diyeceksin, Allah'ın yazgısı diyeceksin amenna ama ben tebir almayım Allah Böyle yazmış diyeyim. Olur mu öyle? Ben takdiri Allah'a bakacağım. Ben bunları bile bile tedbirini almazsam daha günah bence. Bana ve yavrucaklarıma eziyet bence. Yanlış mıyım? Sorarım sana.

• Ah ah senin durumun aynisi bnde de var allh yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Yaşınız kaç söyler misiniz bir mahsuru yoksa

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım.

• Helal Olsun Sana O Zaman.

• Teşekkür ederim sende ayrılma bildiğin yoldan şeytan her zaman vesvese verecektir kendine sahip ol çünkü sizin gibi kızlar çok az kaldı hele üniversiteyi bitirip bunu başarabilen çok az kişi var hiçbir şey yapmasalar bile öpüp koklasmalarina dahi tahammülüm yok benim

• allaha yönel namazını kıl yaşayarak ama
    daha gelmez bunlar aklına
    gelmemeside doğru olanı

0|1
    0|0
  • gusül denen bir şey var bilmiyordunuz sanırım:)

0|0
    0|0
    • Arkadaş Biliyorum Ben Her gün Yıkanmak İstemiyorum Yılıyor İnsan. Birde Günah ZannediyorDum Mast'ın.

• günah değil ama gülü seven dikenine katlanır..

• bunu durdurmanın hiç bir yolu yok yapacaksın arada ve de sorgulayıp mutsuzlaştırmayacaksın kendini

0|0
    0|0
  • Libidon yüksektir senin şu aralar

0|0
    0|0
    • He Çok Yüksek Doyurcan Mı? Töbe Töbe.

• Kaşınıyorsun bak kaşırım her yerini

• Niye gizli kullanıcı yaptın yemiyor demi yaşında başında utan şerefsiz. Sapık.!

• evlenicen.
    enişteyi mutlu edicen :)

0|0
    0|0
    • Hahahahaha Arkadaş evlenemem diyorum hem o işlemi yapsam kocamı değil kendimi mutlu etmek için yaparım.

• Namaz Kılmama Hergün Gusül Alamam Ben İnsan Yılıyor.

• hergün olmaz zaten insan bıkar.

• hormonlarına karşı koyma bence

0|0
    0|0
  • Yaptgn mast. yeterli olmuyo olablr. nasl ypiosun anlatrsan yardmci olblrm

0|0
    0|0
  • canın istediğinde yap rahatla sonra dus alırsın. namaz vakti geldiğinde kilarsin bende namaz kiliyorum :)

0|1
    0|0
    • Sağ Ol Teşekkür Ederim.

• rica ederim. ben mesela iki. gün yapmiyorum 3. gün yatsidan sonra istediğim kadar yapıyorum yatmadan önce de dus alıyorum bitiyor :)

• İnanki aynı sıkıntı içindeyiz kafayı yemek uzereyim

1|0
    0|0
  • Yaş dediğiniz ıslanma sanırım. çok zor durum Allah yardım etsinben namaz kılan biri değilim ama bugün kötü yola sapmadığınızın mükafatını elbet alacaksınız. yemeğinize biraz isteği azaltıcı maddelerden koyun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mast nedir ya Allaha şükür ben hiç bu duruma düşmedim bu tam bir acizlik

0|0
    1|4
    • Niye acizlik olsun ya bu benim sağlıklı olduğum anlamına gelir. Sizde böyle bir şey olmadığı için bilemezsiniz. Bu her insanda oluyor.

• Normal zamanlarda neden kendini tutuyorsun onu anlamadim? dusa girer boy abdesti alirsin olur biter.

0|0
    0|1
  • Günahını araştır

0|0
    0|0
  • zina yapacak boyuttaysa mast günah değil ama onun dışında iyi değil, dua ederek ve o istek anında yapamayacağın ortama girersen aşarsın bir de bol bol dua ile geçir vaktini bir süre sonra aklına bile gelmiyo

1|2
    0|0
Yükleniyor...