Kapat

G noktası , orgazm aşısı. Bekâr bayanlarda cevap verebilir?

Evli hanınlar g noktası aşısı , orgazm aşısı yaptırdınızmı vajina içine yapılan enjeksiyon ile g noktası zevk alanı genişletiliyor ve daha duyarlı oluyor orgazm, ı daha kolay daha sarsıntılı güçlü hissettiriyor kimler zevk, ine düşkün seks , e değer veriyor veya orgazm olmasamda olur diyip sadece seks yapmış olmak içinmi yaparsınız.

Güncellemeler:
İlginç sorum ilgi görmedi ks deki bayanlar dicem aslında türk kadınını temsil ediyorlar kadınımızda cinselliğe adapte olamıyor yetiştirilme tarzından ötürü duymamışlardır en az %90, ı üyelerinde çoğunluğu çocuk denicek yaşta anlamazlar cinsellikten.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• aa böyle oluyormuymuş ilk defa duydum ama inş ona gerek kalmaz :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bırakın bu g noktası efsanesini. ayrıca bu iş kadınlardan çok erkekleri ilgilendiren bir konu. çünkü kadını mutlu edecek olan erkek ve bunu düşünmesi bilmesi gereken erkek.

ülkemizde hala vajina kanalından işediğini sanan erkeklerin olduğu toplumda g noktasından bahsetmek bence 3 yaşındaki biberon kullanan bebeğe yemek yapmayı öğretmek gibi olur

hele sevişmeyi kadını mutlu etmeyi bir öğrensinler yetmezse g noktasına gelinir. hele bir a, b, c... öğrensinler g ye daha çok var. :)

0|0
    0|0
    • Bu tamamen eğitim , kültür , tahsil meselesi kadın , ı ilgilendirdiği kadar erkeğide ilgilendirir bazı yerde haklısın benim partnerim mutlu olunca bende mutlu olurum.

• anlatmak istediğim şu. sakın sizi rencide etmek istiyorum gibi algılamayın. ülkemizde erkekler bencil. kendi hevesini giderir kadın nemlense onu doydu sanır.

dinen de bilimsel olarakda şu gerçek vardır. erkek kadından yapısal cinselliğe hemen hazır ve çabuk orgazm olur. bundan dolayı da dinen emirdir ki kadına direk dalmayın öpün sevin koklayın der peygamberimiz. bunu neden yazdım. kadın g noktasını bilse ne yazar. erkeğin bilmesi gerek. kadını mutlu edecek olan erkek olduğundan kadına ilişkin tüm uyarı noktalarıonı da bilmesi gereken erkektir. kadın bilmesede olur. ama erkek bilmek zorunda

Yükleniyor...