Çok acil bakabilirmisiniz?:)?

Cinsel ilişkiden sonra cinsel organımda yara ve kızarıklık oluyor. Tahriş yani. Doktora gittim tedbir için herhangi bir cinsel ya da başka bir rahatsızlığımın olmadığını beyan etti testler den sonra. Tatmin edici bir cevapta vermedi. Doktorun bayan olmasına bağladım ben bu durumu. İlaçlarda fayda etmedi. 3 ay ilişki yok dedi. Bu tür bir durumla karşılaşan ya da bilgisi olan varsa öneri verebilir mi bana? Krem ilaç gibi kullanabileceğim. Sorun yok diyor ama korkuyorum..

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• her akıntı rahatsızlık değil belki sevgilin bilmiyordur. vajinada iki türlü akıntı vardır. fiziksel akıntı patolojik akıntı. patolojik akıntı enfeksiyondan kaynaklanır ve renklli pis kokulu olur. fiziksel akıntı ise olması gereken vajinayı koruma görevi olan bir akıntıdır. fiziksel akıntı olmak zorunda. fiziksel akıntı renksiz ve kokusuz olur. koku kendine has vajina kokusu. yani pis koku olmaz.

neyse gelelim sana. tahriş olma meselesine. senin sünnet bölgende deri zayıf. erekte anında deri çok geriliyor ve tahriş olmaya çok elverişli.
    sevgilinin de dış dudaklarda sert kıllar vardır. tam nemlenme olmaz ise hafif kuruluk olduğunda dış dudaklar içe doğru kıvrılır ve penise sürter. bu da tahriş eder. içine girmeden önce iyi nemlenmiş olsun. ayrıca girerken iki elinle dudakları yana aç öyle gir. ilişkiden sonra mutlaka hemen yıkan temizlen. vajina suyu asit içerir. hani sorduğun akıntı var ya o akıntı ile sevişirken ki olan sulanma aynı bezlerden gelir. asit içerdiği için ilişkiden sonra o halde gezme yıka. akşam de yatmadan vazelin sür yat.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• eş/sevgili/partner le sürtğnmeden ön sevişme esnasında çamaşırla sert aşırı temas kısa tüylerin batması gibi şeylerden etkileniyor olabilirmi. eş te kuruluk varsa ondan da olabilir

0|0
    0|0
    • Çok ani bir ilişki değilse ve planlanmış bir ilişki ise hijyen kurallarına genelde uyarım ve partneriminde uymasını isterim bu sorun olmaktan çıkıyor. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Devamlı akıntısı oluyor yerine göre ped yerine göre peçete kullanıyor kendisi nasıl uygun görüyorsa. Tedavi oldu fakat geçmedi akıntısı en azından bana öyle söyledi. Kuruluk illaki oluyor ama bunu ön sevişme ile aştığım kanaatindeyim.

Yükleniyor...