Kızlık zarı yırtıldıktan sonra ilişkiye?

Merhabalar;

Birçok duyum alıyorum bu konuyla ilgili bilgili ve tecrübeli olan arkadaşlara bu sorum.

İlk ilişkiye giren bir bayanı sadece bozup bırakmak gerekiyormuş bu doğrumudur? Devam edilebiliyor mu?

Ve birde denilen kadar çok acıyor mu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• söylediklerin kısmen doğru
    ilk cinsel deneyim esnasında kızlık zarı kimi kızlarda fazla acılı olmamakla beraber kimilerinde şiddetli olabiliyor. Bununla beraber gerek eşinin korkuları gerekse zarın verdiği acıdan ötürü 2. kez ilişki kızı rahatsız hatta ilişkiyi cekilmez duruma gelebiliyor. Kısaca ilk ilişkiden sonra eşinin durumuna göre hareket etmekte fayda var onun icin sorun teşkil etmiyorsa elbette devam edebilirsiniz ama yukarıdada dediğim gibi acı ve rahatsızlık hissediyorsa kendine gelebilmesi icim1/2 gün ara vermek gerekmektedir zaten birsüre sonra iki tarafta duruma alışacaktır.

0|1
    0|0
    • Öncelikle teşekkür ederim.

Bu acıyı veya ağrıyı önlemek için ilk önce ön sevişme yapıp ıslanmasını sağlamamız gerektiğin biliyorum. O acıyı dahada az şekle getirebilieceğimiz birşey varmıdır?

• ya bu beyefendiye hakikaten helal olsun nasıl güzel detaylandırmış alkışlıyorum sizide tebrik ediyorum hayırlı bir evlilğiniz olur inş.

• @kingssister teşekkür ederim dilimizin döndüğünce anlatmaya çalıştık hepsi bu eşler birbirlerine anlayış gösterdiği sürece mutsuz evlilik kavramı söz konusu bile olmuyor kaynak aldığım noktalar ise gerek tıb gerekse hadis ve ayetlerdir zaten bunlar doğruyu bulmayada yetiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Devam edebilirsin ama acır ve ilk 8/9 ay hatta ilk 1 sene her ilişki de acı çeker çoğu alışana kadar, bende ilk 1 sene her ilişkiye girdiğimde bide kan geliyordu

0|1
    0|0
    • Çok narin davranmam gerekiyor o zaman :) Kendisine uymak gerekiyor demek ki, sonuçta oda bir insan ve ömrümü birleştirdiğim kişi onun canını çok çok yakmak istemem.
      Sizin ki gerçekten çok kötü olmuş umarım eşimde böyle bir problem olmaz :/

• Tabiki her kadında böyle olmaz bende böyle oldu

• Allah yardımcınız olsun :)

• devam edilebiliyor ama kızlar bazen ilk deneyiminde gerçekten acı çekiyor... dikkatli ol kız yavasla dediginde yavasla... bide kızlıgını alacagın biri varsa gerçekten sevdigine emin ol..

0|1
    0|0
    • Zaten yapıcağım kişi eşim olduğundan canının yanmasını beklemem ama o yaşa kadarda bekleyip o zarı yırttıktan sonra 2 gün beklenmesi gerektiği hatta bazı yerlerde 3-4 gün beklenmesi gerektiği yazıyor. İnsaf yanii :)

Bunu yapacağım kişiyle zaten evlenmiş olucağım için kesinlikle sevdiğine eminim :)

• tamam o zaman problem yok hayırlı olsun simdiden :)

• Teşekkür ederim :)

Herkes birşeyler söylüyor, bunu yapmış olanlardan duymak istedim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bozup bırakma diye bir şey yok. öyle saçmalık olmaz. kadında travma oluşturur. ilk gece bütün yük erkete. o gün çok anlayışlı çok hassas olmalısın. vajina çok iyi nemlenmeli. ve mutlaka kadın sonuna kadar gitmeli yani orgazm olmalı. orgazm olmadığı zaman travma oluşur cinsel yaşama bakış açısı çok kötü olur. ağrıdı yandım öldüm hikayeleri hep yarıda kalanların hikayesidir.

ilişki ile gücün yetmesede elle dille mutlaka orgazma ulaştırmalısın.
    ertesi gün de devam edilir araya gün falan sokulmaz.

0|1
    0|0
  • Doğrudur sevgili kardeşim, büyüklerimizde bu şekilde öğütlerler ilk gece için özellikle ritüel o şekildedir.
    Benim tavsiyem uşu şekilde olur zaten düğün bitip odaya geçildiğinde ter ve yorgunluktan ölmüş olacaksınız.
    Gelindiği çıkartmak ve en büyük bela saçındaki tokaları çıkartması gerekecektir. Sonrasında iki tarafında duş almasından yanayım :) O şekilde ilişkiye girilmemesi ve acele edilmemesi lazım. Gelin hanımıda sıkmaya gerek yok zaten bırakın rahatlasın nede olsa heyecan ve korkusu vardır. Sonrasından mutlaka çerez vss. yiycek koymak adettendir zifafa odasına. Bunlardan tüketilir karşılıklı. Kullanırlıyorsa birkaç kadeh içki ok çok çok ama çok etkilidir. Rahatlatır ve çok iyi gelir. Sonrasında ön sevişmeyi uzun tutmak ve acele etmemek şarttır. Sıkmak, mıncıklamak, emmek yerine mümkünse dokunmak, hafifçe okşamak ve hafifçe öpmek çok daha yerindedir ve icab edendir. Daha sonra çok ama çok yavaş bir şekilde bayanın içerisine girmeniz gerekmektedir. Öncesinde kayganlaştırıcı krem sürülürse eğer çok rahat edilir, yoksa eskiler zeytinyağ kullanırlamış oda çok iş görür. içeri girerkende çok ağır olunmalı bayan eğer kendini sıkıyorsa rahatlamasını sağlamalı ve rahatlayana kadar acele etmeden beklenmelidir. Sabır çok önemlidir. Tamami ile içerisine girdikten sonra yine çok ağır şekilde çıkmanız önemlidir. Bundan sonra bekaret kanı gelecektir. Ender durumlarda bayanın çömelip ıkınması gerekebiliyor. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra büyüklerin nasihati 3 gün ilişkiye girilmemesi yönünde olur zaten. bayan 3 gün boyunca adet kanaması gibi kanama yaşıyabilir normaldir. Bunun dışında ilk 4-5 ilişkide hafif kanama olması çok normaldir. Yine ilk 4-5 ilişkide sert ve çok hızlı ilişkiye girerek bayanı yıpratmamak, kibar olmak çok önemlidir. Unutmamnız gereken en önemli şey karşınızdakinin sizin eşiniz ve hayat arkadaşınız olduğu bu özenle nazik, yavaş ve canını yakmamaya her birlikteliğinizde özen gösterirseniz buda sizin erkekliğinizin ve özelinizin kalitesidir zaten.

1|2
    0|0
  • ben bozdum ve bir süre devam ettim bir sıkıntı olmamıştı e tabi acıyacak sonuçta zar yırtılıyor

0|1
    0|0
    • Dayanılmayacak bir acı mı oluyor acaba? Yani sonuçta karşımdaki eşim olucak ve onun canının yanmasını istemem :)

• Çok teşekkür ederim, kendisininde benim gibi olduğuna emin olduğum biriyle birlikteyim zaten. Günümüz gençleri gibi 2-3 saat konuşup, birlikte olduğum biri değil ( sevgili demek istemediğimden birlikte olduğum diyorum yanlış anlaşılmasını istemem ). İnşAllah mutlu bir ömür geçireceğiz :)

• inşAllah :)

• Bırakmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...