Düzgün yorum yapıcaklar yazsın mümkünse?

www.hd-sat-forum.com/.../...bilir-mi-diyenler.html görüntüdeki gibi bir vajina , ayrık olması normalmi açıklıgın içinide bir et parçası kapatıyor kızlık zarı çeşitlerine baktım böyle bir çeşit göremedim merak ettim

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir foto degil cizim.. neyin ne oldugunu , google grafik aramaya " hymen " yazarak gorursun.

1|0
    0|0
    • herneyse işte ona benziyor orta kısmın alttan ve üstten öyle ayrık olması normal mi sence ortanın içinide et parçası gibi bişey kapatıyor

• Normal.. cesit cesittir.. gorunum cok onemli degil.. degisik gorunumleri var..

• Bu arada et degil o.. zar denen sey iste.. ortasi deliktir zaten.. tek ya, da cokdelikli olabilir.. delik yuvarlak , sekilsiz, genis ya, da dar olabilir.. sekle takilma.. normal.

Erkekler Ne Diyor 10

• sen zarın arka tarafında görüneni söylüyorsun anladığım kadarı ile. alttan üste doğru ve üstten alta doğru görünen tabiri caizse dudak gibi. o vajina. vajina kanalı girişi. arkadaşım çok normal. vajina kanalı plastik ya da metal değil etten oluşuyor. sen vajina kanalını plastik boru gibi pürüzsüz yuvarlak bir kanal mı sanıyorsun. etten yapma bir kanal. normal halde iken elips şekline döner ve alt ile üst yapışır. erkete olmaya başlayınca açılır. ağzını düşün yemek yerken açıyorsun yuvarlak bir açıklık oluyor normal halde kapıyorsun dudakların gibi bitişiyor

0|0
    0|0
    • Peki kimseyle olmadan vajina girişi dediğin yerin üst ve alt şeklinde aralık olması normal mi? (o iki aralığın icinide ett parçası kapatıyor)

• sakin olmak istiyorum da bir sen değilsin. bir yandan aşırı şekilcilik ve beğenilmeme endişeleriniz beni üzüyor tepkim ondan. memem büyük mü küçük mü, yok efendim iç dudağın biri çok sarkık, yok efendim rengi kararmış, falan filan... bir sürü stres malzemesi

• kendinizi kasmayın bu kadar.

• Ayrık derken? resımdekı aralanmıs ama

1|0
    0|0
    • o görünümde işte alt üst ayrı ama tam ortası et parçasıyla kapalı normalmi acaba

• Normal tabıkı 20-30 sekılı var bunun kıınde dudaklar uzun olur kımınde kılıtorıs uzun olur resımdekı acıklık senı yanıltmasın sakın :)

• Bu vajinanin dudaklari ozellukle cekilerek aralanmis

0|0
    0|0
    • Dudak kısmının farkındayım. Ben tam ortasını soruyorum üst ve alt aralık o kısmını merak ettim ve o ayrıgın ortasndada et parçası düşün bu doğal mı

• Kizlik zarinin icinde gorunen ust ve alt et parcasi normal vajina deligi yolu, kizlik zarindan dolayi oyle goruluyornormalde bakildiginda kapali ovalandiginda veya penis girdiginde yuvarlak delik halini alir

• bence oral yaptırmıştır en az :D

0|0
    0|0
  • resimdeki zorla ayrılmış. sen bir doktora git eğer o şekilde duruyosa

0|0
    0|0
  • Elizabet eşliğinde cevap yaziyorum

0|0
    0|0
  • iyi değil

0|0
    0|0
  • Resme bakacagına yazıları nıye okumadın çince mi yazıyor, çinlimisin türkçemı bılmıyon

0|0
    0|0
  • Normal tabi

0|0
    0|1
  • Açık da olabilir, daha kapalı da. Ayrık derken, delik olmasını kastediyorsan, delik olur; yani normal. Zar zaten o deliğin çevresindeki ince dokudur.
    Et içerde, kapatma falan yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...