Kız arkadaşımla sorunlarım var yardım edin...

kız arkadaşıma sevgili olmamızı teklif etti o da bna bakire olmadığını söyledi şimdi ben ne yapmalıyım tereddütte kaldım yorumlarınızı bekliyorum...

Güncellemeler:
teklifi ben ettim.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Eee yanı ? bakıre dııl dıye kızla sevgılı olmıcak mısn yanı

0|0
    1|1
    • olmaması daha iyi, gelecek düşünüyorsa olmamalı

• burada bakire olmayanlardan bakireligi savunmasını beklemiyoruz zten bunu özgürlük ve çagdaşlık olarak göstermesinler yeter, başkalarıda raydan çıkmasın

• Madem bu kadar emınsınız temızsınız de nıye raydan cıkmaktan korkuyorsunuz !

Kızlar Ne Diyor 4

• ya birini seviyorsan onun orasıyla değil kalbiyle kişiliğiyle ilgilenmen lazım. Bakire değilse değil, bunu neden büyütüyorsunuz hala anlamadım. Zamanında güvendiği insanla aşkının doruklarına çıkmış, siz sanki sütten çıkmış ak kaşıksınız. Size gelince erkeklik belgesi bize gelince namussuz unutma bakire olmayanlar da AŞKı hak ediyor onlarda insan

2|0
    0|2
    • Gelde bu yobazlara anlat

• o zaman o kişiye diyecek bişey yok ama ben bunu ögrendigimde o kişiden sogurdum sevgim kalmazdı, dolayısıylada acı çekmezdim, büyük konuşmamak gerek yinede

• bende sevglme dedim.o da seni seviyorum.bana söylemene gerek yoktu dedı.farketmez.ben ona göre aşık olmuyorum dedı..senınde öyle demen gerekır.

0|0
    0|1
  • Hersey oraya mi bakiyor yani? Namusu bacak arasindami arion

1|0
    1|2
    • başkasıyla nefes nefese kalmış insan namussuzdur, ama kötü biridir demiyorum ama namussuzdur

• öf hayır bence uzak dur

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• bunu bize değil kendine sormalısın saygı duyulacak bir şey sen bakireliğe önem veriyor musun vermiyor musun senin kararın

0|0
    0|0
  • Evlenme teklifi olsa anlayacam da. Sevgili olurken bile bunu takıyosan işin zor agaaaaa

0|0
    0|1
  • gercktn seviosan uzak dur yok sevmiosan takıl gönül eğlendir acılmıs cnkü yararı yok sana...

0|0
    3|2
  • yesene olm işte

0|0
    1|0
Yükleniyor...