Oralı yapan kız usta olmasına rağmen

Zevk alamadım.Hatta neredeyse hiç zevk alamadım bile denebilir.Bu da ilk deneyimimdi.Acaba bunda prezervatif takıp yapması ve benşm penisime şimdiye kadar çok hoyratça ve sertçe davranmamın bir payı olmuş olabilirmi?

Güncellemeler:
Sırf bunun yüzünden 4 gündür mast.u ve p*rnoyu bıraktım.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif takılarak oral mı yapılırmış ya :D:D:D:D: Saçmalığa bak. O dilini ağzının ıslaklığını sıcaklığını hissetmiceksen oralın ne anlamı var. Sorun sende değil. Ben prezervatif takınca direk faaliyet dışı kalıyorum zaten :D Zaten acayip sıkıyor, kangren olcakmışım gibi hissediyorm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayallerle gerçekler bi rolmuyor malesef.Zevk aldığın şekli söyle derim. Yoksa bu şekilde devam eder.

Evet bunun payı büyük.

0|0
    0|0
  • usta olunca iyi mi oluyor yani?

senin penisinin herhangi bi penisten farklı olmadığını hissettirmesi hoş olan bu mu yani?

1|0
    0|0
  • Şimdi kız olarak bende ilk oralımda o kadar zewk almamştm. Hemen kurudu kaldı hatta yapan ble şaşrdı. Utancınmdan kastm kendimi ondan oldu. Sende ilk olduğu içn utanmş olablrsn. Sonuçta oramıza sadece kendmiz dokunuyoruz bi yasa kadar.

0|0
    0|0
    • Ya zaten sorma.Çıkarttı üstündekileri benim gözler direk aşağı indi.Kilodu bile çıkarmayacaktım neredeyse.Kendisi çıkardı :) Utanmaktandır diyorsun değil mi?

• Heralde 15'inde d sevgili olur olmaz seks yapmaya başlamadın değil mi?

• Yok. Şimdi biz o yaslarda 3 ay falan böyle kaba tabirle öpüşüp sürtüşerek kıyafetlermzle tatmn oluyoduk. Tamamen içgüdüsel. Son günümzdü mecburi ayrlık yapacğmz gün soyunmadan birbrmize dokunmak istedk. We ben o zaman zewk suyumun olmasını ayıbım olarak düşünyordum. O kadar blmyodum yani bu işleri. O gün dokunduk. Islaksn deyp gülmştü bana utancmdan kaskatı keselamştm. Sonra 3 yıl bşy olmadı. 15 yaşmda birbrmzn ilkiyz çok özledm dedi. Görştk yine okadar kıyaftle. Snra o istrsen ağzna al dedi. Tabi mide bulantsı flan. Orda kalmştı. Yılda 5 dfa falan görstk. Her görşmede bi tık ileri.

• heyecanlanmış olabilirmisin

0|0
    0|0
    • Zannetmem.Normalde çok heyecan yapmam zaten.Saçlarından tuttum,göğüslerinden okşadım.Hatta ilk sevişmem olmasına rağmen vücudunun her tarafını yaladım.Ona da söylemiştim ilk yapıyorum acemiliğim olursa k. bakma diye.Ancak ilkine göre önsevişmemi bayağı bir beğendi.Ancak ilişkiye giremedim.

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk deneyimler genelde hayal kırıklıgıdır :) . benim oral yaptıgında sertlesmemisti bile dedigim gibi genelde ilk deneyimler öyle olur. ama sonraki yaptıklarımın keyfi bambaska :)

0|0
    0|0
    • Pes etmek yok.Yola devam :)

• Zaten abonesi oldum.İyice deneyimleninceye kadar ona gidecem :)

• aynen öyle yap :)

• linkini atsana eskortun özelden merak ettim nasıl bir profesyonel :)

0|0
    0|0
  • Kes at onu artik ise yaramaz :d

0|0
    0|0
    • Acaba neden alamadım ben bu zevki.Bende mi bir sorun var?Oysa ki hayallerimdeki çok farklıydı.Mast. ve pronodan daha çok zevk alıyormuşum onu fark ettim.Ama hiç hayallerimdeki gibi çıkmadı.

• Cok heycanli oldugundan olabilir iliskiye girdikce zevk almaya baslayacaksin hayallerindeki gibi olmadigini biliyorum :) sen yine ereksiyon olduguna sukret

• Sen bi dur hele.Olduğumu kim söyledi? :)

• Heee ondandır. Egon yükseldimi şimdi ? zevk aldın mı evet dedik diye ? mutlumusun ?

0|0
    0|0
    • Ne egosunun yükselmesinden bahsediyorsun.Ben umduğumu bulamadım.Şimdi ondan bahseiyorum sadece.Yani sandığım kadar zevk vermedi bana.Ha penisim ıslanmış ha da ağzına almış.Hiçbir his alamadım.Neden acaba diyorum?

• fjsdkfsdjk usta oralcı öldüm lan..yeminle..

0|0
    0|0
  • senin penis elden çıkmış.

0|0
    0|0
  • Ustalık belgesini nerden almıs?

0|0
    0|0
  • valla benim için de ilk deneyim hayal kırıklığıydı. daha da kötüsü öyle devam etti. hiçbir şey hissetmedim hissetmiyorum :(

0|0
    0|0
    • Hacı inadımın ve azmimin önüne kolayına kimse geçemez.Yapacaz b işi.Sen rahat ol :)

Yükleniyor...