Lezbiyenlik ya da biseksüellik nasıl oluşur sizce?

evet beyler bayanlar bir kız neden lezbiyen ya da neden biseksüel olur? doğuştan mısır yoksa psikolojik mi? sadece merak ettiğim için soruyorum.. dalga geçmek için yorum yapmayın..

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojik olan hiçbirşey doğuştan olmaz. Ergenlik döneminde çevrenden gördüğün yada aile içinde yaşadığın bir travmadan kaynaklanan durum.

0|0
    0|0
    • ''Psikolojik olan hiçbirşey'' nedir ya? =D Ne saçma sapan biri olup çıktım hacı

• evet algılayamadm tam :D

• Birşey yazacaktım o sırada arkadaşa nereye diye sordum 'hiç' dedi ama buraya nasıl yazdım onu düşünüyorum =D

Erkekler Ne Diyor 11

• Piskolojik Olarak Öyle Bi arkadaşım vardı Lezbien Olucak Kıvama Geldi Son Anda Kendine Geldi Karşı Cinsle Birşeyler Yaparak bunu aşabilirsin

0|0
    0|0
  • psikolojik olarak oluşur genelde.büyük ihtimal küçüklükte olan veya mecbur kılınan eğilimlerden psikolojiye etki eder.

0|0
    0|0
  • Cinsellikle tanışmasında bir yanlışlık olabilir. Yani küçüklüğünde bir kız onu cinsel ilişkiye zorlamıştır ve o da bunun bu şekilde olduğunu kavrayarak yoluna devam etmiştir. Küçüklük travmaları olabilir. Hormon sorunları: Erkeklik hormonunun daha baskın olduğu kadınlarda kadınlara ilgi duyma olayı yüksektir. Doğuştan olup olmadığını bilmiyorum ama psikolojik olarak söyleyebileceğim nedenler bunlar.

0|0
    0|0
  • çoğunluğu hormon bozukluğundan kaynaklanıyor,karşı cins hormonu ağır bastığı için kendine hakim olamıyor,bazıları da psikolojik ya da yanlış çevre

0|0
    0|0
  • sonradan gelir insanın başına böyle şeyler ekseriyetle...

0|0
    0|0
  • 1.neden hormonal bozukluklardan kaynaklanabilir

2.Toplumsal taklitler tetikleyebilir

3.Psikolojik

0|0
    0|0
  • Ya normalde doğuştandır lezbiyenlik ama biseksüellik her kızda var öyle der kızlar yani.Her kız biraz hemcinsiyle ilişkiye girmeyi merak eder.

0|0
    0|0
  • sana şimdi söyle soyleyım senı karşına has bı adam çıkmamış hafıf kıllı bı erkek karşına çıksa senı bı ınletse görun o zaman :D

0|0
    1|0
  • bence karşı cinse kendini anlatamamaktan kaynaklanır..

0|0
    0|0
  • psikolojik diyolar

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi iyi yapamayan erkeklerle karşılaşan ve tatmin olamayan kızlar buna yönelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...