Penisim devamlı kalkık inmiyor. Hastalık mı bu?

Penisim devamlı büyüyor ve kalınlaşıyor ve devamlı sert. Şimdi 22 cm doktor ürolog vs gittim anlamıyorlar. Toplu taşıma vs kalabalık alanlardan uzak duruyorum. Nasıl normale dönerim. Alakasız yorum yapmayın da çare bulalım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaw bir z. git bırak bu işleri bu şekilde kız tavlayamassinn. d

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• geçen gün okumuştum böyle bir rahatsızlık var. Ve kesinlikle saatin üstünde olan bir durumda doktora gitmek gerekiyor , acil müdahalede bulunulması gereken bir risk durumu teşkil ediyor. Keşke o makaleyi tekrar bulabilsem :/

0|1
    0|0
  • Kalkıkken beni bul sen :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• üroloji çare bulamadıysa hocaya üfletecen. yahu sağlık sorunu doktorlar tarafından çözülür burada millet ne yapsın senin balta sapına.

gelelim gerçeklere devamlı kalkık duramazsın. sancı öldürür. bu yalanın biri. diyelimki doğru. doktora gittim anlamıyorlar demişsin bu da yalan.

" Priapismus" rahatsızlığı yani penisin 4-5 saatten fazla erekte kalması durumu tüm ürologların hatta ürolog olmayanlarında bildiği bir rahatsızlık. hatta benim gibi bir inşaat mühendisi biliyorsa doktor bilmiyor demen hikaye.
    ereksiyon hali 12 saati geçti mi geri dönüşümsüz konuma girer. peniste hasarlar başşlar. 24 saati geçerse kısmi bazı bölgeler belki kurtulur ama tamamen işlev yapmaz. yani 12 saati geçtimi kalıcı iktidarsızlık oluşur. çünkü penisin kan ve oksijenle içerisindeki süngerimsi dokunun beslenmesi gerek. 12 saaten sonra bu dokular harap olur kalıcı iktidarsızlık oluşur.
    bu da hastalığın adını aldığı meşhur tanrı priapos afroditin zeustan olma gayrimeşru çocuğu priapos http://i.hizliresim.com/n571nl.jpg

0|0
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Ayak

0|0
    0|0
  • evlenmelisin artık

0|0
    0|0
  • He yaw he he