Çocuklara yapılan cinsel istismar suçu hakkında ne düşünüyorsunuz?

şu an ceza hukuku dersindeyim ve konumuz cinsel dokunulmazlıga karsı işlenen suçlar. Bu igrenc sey hakkında dusuncelerınızı almak ıstıyorum.

Güncellemeler:
Bence bu tür mahlukatlar icin idam getirilmeli.

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• avrupalı kadınların kullandığı mastürbasyon makinaları var. makina önüne bağlayacaksın. makinaya da güneşte iyice kurumuş mısır koçanını bağlayacaksın. bağıra bağıra kan kaybından geberecek. hatta gebermemesi için kan takviyesi yapacaksın acısı uzun sürsün.

ya da bir eşek altına yatıracksın cocuğun hissettiklerini hissedecek. bağıra bağıra geberecek

önünü keseceksin yola salacaksın

1|0
    0|0
  • su tezı mutlaka at ortaya ılerıde gercek olsun.. boylesı nane yıyenler tırnak makası ıle parcalanarak oldurulmelı hemde en sevdıgı uzvundan baslanarak

1|0
    0|0
  • idamın geri gelmesini istediğim ender konulardan biridir...

1|0
    0|0
  • Cagresi Kursun

1|0
    0|0
  • telafisi olmayan, hiç bir gerekçesi, açıklaması ve savunması olmayan ve olmayacak bir suç!
    hem suçlunun hak edeceği cezası bulması hem de diğer potansiyeller için caydırıcı örnek olması amacıyla;; idam edilmeleri gerekir!!

1|0
    0|0
  • Ölüm onlara ödül olur öldürün beni diye yalvartacaksın ve bunu herkezin gözü önünde yapacaksınki bırak bir çocugu evindeki eşine dahi dokunurken 2 kere düşünsün.

1|0
    0|0
  • idam çözüm mü eğitim düzgün verilmeli cinsellik veya cinsel istek nasıl karşılanmalı bilgilendirilmeli idam azaltır yok etmez bu eğitime rağmen yapanları idam etmeli eğitim almadan yapanları af demiyorum onlara da ağır ceza verilmeli

0|0
    0|0
  • bence ıdam edılmelı çunku kendı nefsıne hakım olamayıp cocuga yeltenen bırı aklı basında olmayan daha cınsellık kavramını bılmeyen bırıyle cınsellıgı yasamak ve ona el uzatmak ne kadar dogru kı bence kesınlıkle ıdam edılsın en azından toplumun bu kısıler sayesınde erkeklere bakıs acısıda degısmıs olur

0|0
    0|0
  • Bunu hep söylerim. O insanlar hadım edilmeli ve vücudunun görünen biyerine çıkmayacak bir işaret konulmalı. Dışarda görüldüğünde herkes onun çocuk istismarı yaptığını anlamalı dışlamalı.

0|0
    0|0
  • idam bence kurtuş olur o şerefsizler için çektire çektire gebertmek lazım çocuk dili dini rengi ne olursa olsun çocuktur ve kutsaldır

0|0
    0|0
  • suc ne şu an

0|0
    0|0
  • çocuğu büyüğü yok bu işin tecavüzcülerin tacizcilerin sapıkların hepsi idam edilmeli...

1|0
    0|0
  • Mümkün olan en ağır ve acılı ceza verilmeli

0|0
    0|0
  • Ağır İşkence. . . .

0|0
    0|0
  • Eski usül balta ile kafanin ucurulup kaziga gecirilip sergilenmesi.

0|0
    0|0
  • Derse konsantre ol. Hocanın fikirleri seni kesmiyor galiba!!!

0|0
    0|0
  • O veled-i zinalari bana vermeliler...

0|0
    0|0
  • İdam Edilmesi Lazım

0|0
    0|0
  • Az bile cezayı ıdam yapmaları gerek

0|0
    0|0
  • Bu tip serefsizlerin s. kini kesmek lazim tek yolu bu

0|0
    0|0
  • idam olması gerek ama nerde türkiyede adellet iki gün icerde kalıp bırakıyorlar.

0|0
    0|0
  • yağsız kazıklara oturtturacaksın ki yapmak isteyenler iyi düşünsün

0|0
    0|0
  • Kesip eline vericen

0|0
    0|0
  • Ayni benim askim gibisin oda hukukcu oda derste telefonla ilgileniyo paso :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cocuklara dokunulmasin bari ya :S idam hafif kalir bence. Iskence yapilsin olumden olum secsin kendine

0|0
    0|0
  • Hergun bir yerleri kesilmeli iskence edilmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...