Hamilelik konusunda bilgisi olan arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var :(?

arkadaslar ben nisanliyim geri cekilme yontemi ile iliskiye girdik nisanlimla şu an hamile oldugumdan supheleniyorum korkuyorumda insallah sadece bir suphedir bugunlerde adet olmam gerekiyor ama daha olmadim zaten duzenli olmamda ama karnimda acayip bir sislik var dokundugum zaman tam gobegimin altinda belirgin olmayan bir sislik dokununca hissediyorum goguslerimde cok agri olmuyor biraz var ama oda adet olmaya yakin oldugum icin olqbilir nisanlimla en son 20 gun olmustu iliskiye gireli ilk gunlerde akinti cok oluyordu ama şu an yok oyle birsey bu ilk gunleremi mahsus birsey ne olur bilgilendirin beni hicbiryerimde de kasiklarimda falan bir agrim yok midevbulantisi da yok yani illa bu belirtilerinmi olmasi gerekiyor hamile oldugunu anlamak icin bunlari yasamayipta yine hamile olan var mı acaba

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi zilyon sorum olacak neyse :D karnında hamile kalır kalmaz şişlik oluşmaz. iki sperm birleşince hemen şişmiyor en az 2-3 aydan sonra şişlik başlar. artı hamile olmaktan korkuyorsun ama ilişkiye giriyorsun oldu ki ayrıldın nişanlından sonrasında başka biri ile evlenebilecek misin? bekaret takıntın var mıdır?

0|0
    0|0
    • bekarwt takintim var tabiki nisanlimla resmi nikahim var dini nikahimda bir dugunumuz olmadi seneye olcak yani yaza birde gulmeyeydin iyidi gercekten korkuyorum cunku bu sekilde iliskiye girince hamile kalma olasiligida varmis

• bilmiyom ya oldu bir kere girme oralara ama yardimin oldu yinede fikirlerin icin sagol

• yardımcı olabildiysem ne mutlu ama bundan sonra korunmanı tavsiye ederim ;) he bu arada düzensiz regl olanlarda ilişki sırasında kendini kasma durumu varsa gecikme yaşanabiliyor. kız arkadaşım ilişki sırasında kendini kasıp hamile kaldım triplerine girip 2 hafta gecikmeli regl olmuştu ama eczaneden test alıp yaptırabilirsin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• test yaptır

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz yinede eczaneden bir test al 3 lira falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...