Kadınlar kaç dk boşalır çok merak ediyorum **?

çok merak ediyorum kadınlarda da erken boşalma falan varmıdır bide ortalama ilişki kaç dk sürüyor ben hiç yaşamadım yaşım 22 :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben şahsen bunu kendim ayarlayabilirim 5 dakika 3 dakika 2 dakika... üstelik alttaki arkadaş idrar gibi işemek gibi bir şey söylemiş alakası yok. o daha farklı bir şey ve çok nadirdir... benden yapış yapış bir sıvı gelir beyazımsı ve rahatlarım işte boşaldığmı anlarım o zaman

0|1
    0|0
    • Mast yaparken doğru ama vaginal orgasm çok farkli

• Ben devam edyorum

• kaç dk ön sevişme +cinsel ilişki atıyorum 5+5 mi 10+ 5 mi kaç dk olmalı sence :)

Kızlar Ne Diyor 2

• İliski sırasnda uzun sürüyo hatta partnerim elliyo bosalmafnmi dye ön sevisme yapmiyoruz ama baya uzun sürüyo ben bosalana kadar 2 kere bosalyo ama mast yapnca 5 dk srüyo

0|0
    0|0
    • bosalmafnmi bunu anlamdım :) bide erkek mi iki kere boşalıyo mast yapan kim ne zaman yapıyo ilişkiden önce mi :)

• Cinsel birliktelik analdan oluyo pek zevk alamyorum uzun süryo ana sevsme esnasnda cok zevk alyorum10 dk sürebiliyo

• hımm anladım :)

• 5 20 dakika arasinda bosalirlar

0|1
    0|0
    • diyelim boşaldı ne oluyor erkeklerde malum pens zor ereksiyon oluyo ama kadın da ne oluyo zevk mi alamıyosunuz yani araya ihtiyaç duyuyomusunuz bide ilişki kaç dk sürüyor erkeklerin kaç dk yani :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınların boşalma oranı çok düşüktür, boşalmada işeme karışıktır izlediysen geliş yerini bilirisin filmlerde

0|0
    0|0
    • Evet o kadar tecrubemiz var :)

• Herkese göre değisir

0|0
    0|0
Yükleniyor...