Vajinanın ic dudakları hakkında?

Vajinanın ic dudaklarından biri digerine göre daha uzun olan var mı? Ya da böyle biriyle karşılaşılanlar?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu yanlış soruyorsun. dudakların ikisi de aynı olan var mı diye sormalısın.

arkadaşlar çoğu kafayı bu görselliğe takıyor. şu genel bilgiyi vereyim yarın da memelerini sorma.

erkekte ve kadında simetrik olmayan organlar memeler, testisler ve vajina dudakları simetrik olmazlar. çok nadir simetrik olan çıkar tek tük. erkeklerinde testislerden biri aşağı biri yukarıdadır. aynı hizada olursa çocuk olmaz. yani kafanı boşa yoruyorsun. herşey normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu vajinanın yapısından kaynaklıdır kiminde dar bir yapıya sahipken kiminde dudaklar dışarıya dogrudur ve , ilişkiye giren vajinada dudaklar daha çıkıktır, vucut da bayanlarda en hasas yer vajinadır

0|0
    0|0
    • Ama hic ilişkiye girmedim

• ilişkiye girdiniz demedim zaten bu vajina yapısıdır, herkesin vajinası farklıdır, kiminki küçükdür, kimininki dolgundur, kimininki şişdir, kimininki buruşuktur, yani seninkide böyle şöyle yap, bir poşetin içine buz koy ve vajinanın üzerine koy göreceksin nelerin degişdigini

• takılma keyfine bak emin ol o iş zamanı dudak falan dinlemezler farketmez bile belkide yılllar sonra farkeder demişti dersin

0|0
    0|0
  • Pek çok kadında oluyor , vücut tam simetrik değildir zaten , dert etme kendine

0|0
    0|0
  • evet var ölesi ben denk geldim

0|0
    0|0
  • dert edicek bişey değil küçük bir operasyonla eşitletebilirsin...

0|0
    0|0
  • Tek derdin o olsun.

0|0
    0|0
  • Pek çok kadında oluyor

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın kararma sarkma var mı

0|0
    0|0
  • öykkk

0|0
    0|0
  • * serindir * derindir, sifa verir millete, ye kebabi, ic sarabi, vur karpuz gote * ettt :D :D

0|0
    0|0
  • bazılarında olur evet. normaldir bu

0|0
    0|0
  • evet ne varki onda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnmde cok dolgun dudaklari

0|1
    0|0
    • bak bir kader ortağın daha var takılma keyfine bak emin ol o iş zamanı dudak falan dinlemezler farketmez bile belkide yılllar sonra farkeder

• Yo guzel duruyo sarkik degil cok iyi :)

Yükleniyor...