Ben bile erkeklerden çok zor hoşlanırken erkekler nasıl birbirinden hoşlanıyorlar ?

Bizim gibi güzel varlıklar dururken erkekler niye gay oluyorlar?

Güncellemeler:
iki erkeği yanyana düşünemiyorum :))

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gay bir erkek olarak cevap veriyim. Bana kadın vücudu estetik olarak güzel geliyor ama cinsel bir dürtü uyandırmıyor. Bir kadının göğüslerini yalamaktan ya da vücuduna şehvetle dokunmaktan tiksinirim. Ama erkek vücudu çok çekici geliyor. Tabi burda kıllı, göbekli bir erkek vücudundan bahsetmiyorum. Kılsız ya da çok az kıllı, tüm kasları orantılı bir şekilde gelişmiş bir erkek vücudu, erkeksi bakışlar, kirli sakal bunlar bana seksi geliyor. Mesela yüzücü erkeklerin vücutlarını çok severim. Sokakta gördüğüm erkeklerin yüzde 80-90'ının dış görünüşünden etkilenmem. Çünkü bizim ülkemizdeki erkeklerin çoğu bakımsız : ) Bende aşırı kıllı ya da göbekli erkek gördüğüm zaman tiksinirim.

1|0
    0|1
    • yani sende bizim begendiğimiz erkekleri begeniyorsun :)

• Engelledim panpa

• Tam olarak ilk ne zaman erkeklerden hoşlandığımı hatırlamıyorum. Ama 5-6-7 yaşlarında erkeklere ilgi duyduğumu hatırlıyorum. Tvde bir yakışıklı bir erkekle bir kadının öpüştüğünü gördüğümde içimden erkeği öpmek geliyordu. Bir kadınla öpüştüğümü düşündüğümde ise tiksiniyordum. İlkokulda rosalinda dizisini izliyordum ordaki fernando hose aşıktım : )

Erkekler Ne Diyor 25

• off:( eskiden ayrı zamanlarda 2 kere tacizlerine uğrasamda onlardan ne kadar cok nefret etsemde kızların onlara daha candan olması beni daha cok tiksindiriyor:(( Bu arada lezbiyenler daha fazla :/

Bir gay cıksada ben sundan dolayı boyleyim desede hepimize tercuman olsa...

1|0
    0|0
    • x-ternal açıkladı

• x-ternal yasadıklarını anlatmıs anlamamıza bir yol olabilir ama ben boyleydim diyor bundan dolayı demiyor.

• Demitria guyldurdun beni :) evet sizin için iyi olurdu ama genelde kızlar biseksuel oluyorlar sadece lezbiyen gibi değil. onlar için insan olsun yeter yani :D

• geçenlerde chatroulette takılıyorum.filipinli bi eleman geldi çok şaşırtıcısın falan filan neyse muhabbet ettik biraz adam dönmek istiyormuş ( top olmak :) ) neden diye sordum erkekler daha çekici geliyor dedi.ve kişisel problemler dedi.arkadaşların ne diyor dedim onlar beni böyle kabul ediyor.benim kardeşimde dönme dedi.şaştım kaldım filipinlerde çok normalmiş bu dönüşmeler :)

0|1
    0|0
  • Ee ama onlar erkek değil ki!

0|0
    0|0
  • 3 sorum var.

link Bunlar yıllardır yanyana ama gay olduklarını hiç duymadım?

Siz neden lezbiyen oluyorsunuz?

Bunlar bir çelişki değil midir?

0|0
    0|0
  • benim gibi yakışıklı biri varken kızlar neden lez oluyorsa senini gibi biri varken onlarda gay oluyorlar ! bu işin senle benle alakası yok... hormonal faktörler ön planda + yaşam tarzı yetiştirilme tarzı da 2. önemli faktör...sen erkeklerden zor hoşlanan biriysen (dediğine göre öyle) seninde biseksüel ve ya lez olma ihtimalin bi hayli fazla... bak gördün mü bacım ! 1 soru nelere kadir...

0|0
    0|0
  • trip yapmak için

0|0
    0|0
  • erkeklik hormonları yeterince salgılanmıyor

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

"Gay" lerin erkeklik hormonu seviyeleri yaklaşık olarak normalin iki katıdır.

Yani süper erkek olacam diye dayarsan testesteronu, super Gay olursun :D

Herşey ölçüsünde güzel ;)

• Amerika ve Avrupa ülkelerinde eşcinsel evlilikleri için yasa bile çıkmış. Türkiye'deki eşcinseller gider orada evlenir işte kimsenin göz zevki de bozulmaz :D

0|0
    0|0
  • bende merak ettim bu soruyu :) nasıl bi zihneyet acaba ?

0|0
    0|0
  • Bende aynı şeyleri sizin için düşünüyorum. Güzelim kızlar birbirinizden ne anlıyorsunuz diye sormaktan alamıyorum kendimi?

0|0
    0|0
  • Hayır bu tamamen doğuştan gelen bir şey.Mesela tanıdığımız bir çocuk vardı 10 yıl önce.Çocuk hep kız bebeklerle oynar onların saçlarını yapardı.Hep kızlarla oynardı.Şu an 19 yaşında ve kuaför ve gay.Bu içten doğuştan yaradılış bence.

0|0
    0|0
  • sana kabaran bişi var..

bende de sana..

ne kadar iğrenç bir diyalog dimi.niye gay oluyonuz olm

2|0
    1|0
  • kadınlar niye lez oluyorsa ondan oluyorlar sanırım birde sizin gibi güzel varlıklar derken genel olarak konumlamasan daha iyi olur bence

0|0
    0|0
  • aslında hoşlanma değil de kızlardan sıkılıp başka arayışlara girmek onların yaptıkları

0|1
    0|0
  • bu soruyu bana özel olarak sorarmısın çünkü kızlar çirkin olunca meyilli oluyoruz

0|0
    0|0
  • insan insana bunu yapar mı yaw :)

0|0
    0|0
  • kadınlarda kadınlardan hoşlanıyor...

0|0
    0|0
  • alakası yok bulduğum kadını affetmem, kadınları çok seviyorum onlar da beni :D

0|0
    0|0
  • ben kızlara hastayım allah başımdan eksik etmesin onları :)))

0|0
    0|0
  • Erkeklere bayılıyorum en çok da ash'e :))))

0|0
    0|0
  • bizde neden bu kızlar lezzo diyoruz :)

0|0
    0|0
  • Ben kızlardan hoşlanıyorum hemde çok :):)

0|0
    0|0
  • kendi özgür iradeleri

0|0
    0|0
  • Of bastım beş yıldızı :(

0|0
    0|0
  • Aklım almıyor lan, almıyorr :((((((((((88888888

0|0
    0|0
    • İki inşaat amelesini sevişirken düşün soul, herbirinin ağzı öpüşürken yalaşırken kıl dolar. Hani böyle arabadan hortumla benzin çalarken ağzına gelen benzini tükürürsün ya, belki onlar da en şehvetli yerinde "ptüüüff" diye tükürüyorlardır bence :((((8

• dişlerinin sarısını sevdiğim dilber <3

• dişlerimin sarısına gözlerimin kırmızısına kızlar hasta 3<

Kızlar Ne Diyor 8

• eşcinselliği sadece erkeklere mal etmek anlamsız..kimse bilmeden onlara yargılamamalı..kendi iç dünyalarında neler yaşadılar ne aşamalardan geçtiler bilemiyoruz..çoğunluk ya doğuştan itibaren bununla birlikte çocuklukla birlikte hissettikleri bir durum olmakla birlikte hissettikleri şeyleri değiştirmek mümkün olmuyor..ya da sürekli cinsel istismara uğramış kişilerde görülebiliyor..genç bir adamın hayatını okudum.öz babasından çocuklukta gördüğü sürekli tacizler sonrası biseksüel olmuş.yine başka bir erkek, ergenlik zamanında sürekli tecavüze uğradığı için gay olmuş..bu o insanların seçimi değildi.inancıma ters olmakla birlikte ben o insanları yargılamıyorum..fazla zevk sefa ,para pul içinde sırf aşırı isteklerini gidermek için kadınlı erkekli grup halinde cinsel sapkınlık yapanlar bana daha aşağılık geliyor sonuç olarak..

1|0
    0|0
  • bir akşam iki erkek arkadaşım beni aradı.sana geliyoruz istediğin bir şey var mı dediler.elma suyu dedim.yarım saate ordayız dediler.biriyle yeni tanışmıştım,çocuk ama bildiğin taş.esmer ve güzel.neyse bekliyorum,geldiler.oturduk sohbet ettik filan.e uykum geldi,kimse de bana kur yapmıyor,ben dedim yatıyorum.battaniye yastık taşıma işleminden sonra elma suyunu da aldım odama geçtim.aradan yarım saat geçti geçmedi,iki hoş erkeğin çatır çatır sevişme sesleri gelmeye başladı.oww dedim shit!elimde kadeh kadehte elma suyu.kendimi ağzına sıçılmış havva gibi hissettim.ama hoş çocuklardı:(

0|1
    1|0
  • bn de tam tersni düşünüodum.

0|0
    0|0
  • Genelde kadınlara ait tüm hazları yasayip bitirdikleri icin baska heyecanlara yönelen erkeklerin tercihi bu. Hastalıklı bir durum tabii.

0|0
    0|0
    • O dediğin durum zaten gerçek eşcinsellik değil. Gerçek eşcinsellik kişinin küçüklüğünden beri sadece hemcinsine duygusal, romantik, cinsel çekim duyması, kendini ne kadar zorlarsa zorlasın karşı cinse özel bir duygu hissedememe hatta tiksinmedir.Bir hastalık değil farklılıktır.

• Gayligi normal göremiyorum maalesef... Bana gire hastalıktan öte birsey degil... İnsanın kişisel tercihi olsun ya da olmasın sonucta normal bir durum degil. Cunku insanın yaradılışına aykırı :/

• Haha aynen ya fıstık gibi kızlar dururken :)

0|0
    0|0
  • hastalıkta ondan..sapıkça eğilimler bunlar:/

1|0
    0|0
    • biyografi okumayı sevdiğimi söylemiş miydim bilmiyorum tatlım ama biraz bilinçli olmak gerekiyor bu duruma karşı..ön planda olanlar bazen bizim olaylara farklı bakmamızı sağlıyor ama biraz dikkat edince kazın ayağı öyle değil diyorsun..

• bazen mala bagliyorsun. bazenden daha cok hatta.

0|0
    0|0
  • meme ve kuku sevmiyorlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...