Dalga gecmeden ciddi cevaplar verin lutfen?

Arkadaslar kalca ve gogus buyutme yontemleri var mi egzersiz falan varsa nerden ogrenebiliirm bunlari? Evde yapabilecegim egzersizler tabi veya egzersiz disinda baksa yontemi var mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar bunu hemen sadece cinsellik olarak algimayin kucuk olmasi fizigi etkiliyo bir kiyafet giyince kotu duruyo yani orta derceede olsun diye soruyorm

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlıklı bir şekilde nasıl kilo alabilirsin bunu araştır öncelikle.
    5-6 kilo alıp biraz yağlanmanın şöyle faydası olacak kadınlık hormonun yükselecek, ayrıca göğüs ve kalça gibi alanlar dolgunluk kazanacak.
    Sonraki aşamaysa sporla, yavaş bir hızda kilo vermek olacak. Bu zayıflama sırasında diğer yağlarda azalma olurken, göğüs ve kalça bölümündeki yağlar büyük ölçüde kalacak, egzersizlerle kısmen kalçada kas gelişimi de gerçekleşecek.
    Bunların dışında bazı gıdalar östrojen seviyesini yükseltmene yardımcı olur deniz ürünleri, incir, nar, adaçayı ve soya fasulyesi gibi.. bunlar da göğüs irileşmesine katkıda bulunur. Şimdi buradan, bu tip sorularda ellet kendini diyen dengesizler çıkabiliyor, bunun alakası yok.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim :)

• Yok yag yakici ilac falan kullanmam ama benim soyle bir sorunumda var kilo alamiyorum hic onceden kilolydm birden zayifladim uzun sure o kiloda kaldm bu sene bir iki kilo aldim daha fazla alamiyorum bende soylediklerinizi dusundum ama kilo alamayinca olmadi iste :(( boylede spor yapsam daha cok zayiflarim diye korkuyorm bide

• Sabah aç karınla arısütü bal karışımı iç, yarım saat kadar birşey alma. Kendini enerjik hissedeceksin ve iştahın açılacak. Sağlıklı şekilde kilo alma olayını doktora sorabilirsin, bu durumda parazitolojik testler isteyebiliyorlar veya kan sayımında kansızlık çıkabiliyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• squat çalış.. Youtubeye , Squat for Woman yaz kadın antrenörlerin videlarını izle her gün yemekten 3 saat sonrasında bunları çalış.. Göğüs büyütmek için birine elletmen lazım diye biliyorum.. Sık sık çeksin belki büyür

1|0
    0|0
  • Dalga dedinmi akla hemen onun adı gelir junkie junkie junkie :D

0|0
    0|0
  • Çokmu ihtiyaç var

0|1
    0|0
  • çok güzel yöntemleri var.

0|0
    0|0
  • Squat yaparak kalcalarini diklestirip sikilastirabilirsin bu mümkün ama gögüsler icin birsey diyemicem ilerde cocugun olunca sutlenir büyür :)

0|0
    0|0
  • Duzenli spor kalca gogus ve kilo almnda sana yardimdabulunavak 68 kiloydum şu an 85kilyum goguslerim buyuk kalcm buyuk ve yapiliyim

0|0
    0|0
  • Kilo alabilirsin mesela

0|0
    0|0
    • Kiloda alamiyorum iste :((

• İsteyerek degil alamiyorm o kadar cok yemek yiyorum alamiyorum bende kilo almak istiyorum yoksa :(

• Kilo alarak kalçaları büyütmek mümkün ancak göğüs için böyle bir yöntem yok

0|0
    0|0
  • bence sen youtube bak orda bulurusun illaki

0|0
    0|0
  • Kilo al zaten kalca otomatik buyur

0|0
    0|0
  • en iyi yöntemlerden biri spor yapabilirsin. evlenince ya da sevgilin varsa anal ilişkide biraz büyütür popoyu

0|0
    0|0
  • Bilemedim valla

0|0
    0|0
  • Zor ya

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir egsersiz bunu slikon taktıran kızlarımızdan bilmiş olman lazım ama kalçayı büyütcek gercek bir çözüm var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...