Ereksiyon nedir kime denir?

Bu sabah buradan 24,,34 yas aralarında üyeyle konusuyoruz ereksiyon oldum dedi o ne ki dedim anlama dedi saygılı biri oldugundan kafama kurcaladı ereksiyon ne sabah ereksiyonu filen

Güncellemeler:
Detayli yazin
Ereksiyon sabahmi olur
Aksammi olur
Ne kadar sürer
Ereksiyon bitermi. Yasım 19 bunlari bilmiyorum

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeğin penisinin kalkmasına ereksiyon denir bilmiyomusun sen?

0|0
    0|0
    • Bilsem sormam

• bende yok ereksiyon

• kızlarda olmazki ;)

Erkekler Ne Diyor 23

• kızım elinizde google gibi bir nimet var. yaz oraya her türlü bilgi var. burdan 10 cevap çıkarsa ki buradakiler uzman değil. googleden milyonlarca bilgi çıkar çoğu uzman doktorların sitesi.
    yanlış yerde aranıyorsunuz

1|0
    0|0
  • Ereksiyon sertleşme demek. Her zaman olabilir zamanı yok.

0|0
    0|0
  • Ereksiyon penisin sertlesmesine denir genelde her erkekte sabahlari olur neden olur dersen butun gece dinlenen vucut sabah kalktiginda enerjik oldugu icin guc oraya gider

0|0
    0|0
  • bak detayı şöyle canım:açılımını yaparak anltıyorum er-eksiyon olarak kelimeyi düşünürsek er=erkek demek eksiyon=action, birleştirince ekşın olmuş erkek demek yani :D

1|0
    0|0
  • saygılı biri ve sana ereksiyon olduğunu söylüyor burada söyleme amacı ne acaba?

0|0
    0|0
    • Ereksiyon ne dedım anlama dedı sonra ınternetten bak dedı bakmadım

• Ereksiyon demek:Bir erkeğin artık beyni ile düşünmemeye başlama halidir. sol ve sağ loblar iş görmez Occipital lob görsellik olarak iş görür ve Hipothalamus bölgesinde yoğunlaşma başlar

• Cinsel olarak hazır olmak :D zaman fark etmeksizin olur

0|0
    0|0
  • Saygılı biri ve ereksiyon oldum demesi ilginç

0|0
    0|0
  • bakın nete yazın o kelimeyi cıkar acıklaması şöyle söyleyim iyi bişey degil yani oldumu

0|0
    0|0
  • Fehmi abinin oturduğu yerden ayaklanıp sağa sola salça olmasıdır.

0|2
    0|0
  • penisi alkıyor

0|0
    0|0
  • Penisin sertlesmis hali ereksiyondur o kdar merak etsen google amcan sana ayrintili sekilde soylerdi

0|0
    0|0
  • Ereksiyon bir doğa olayıdır.. böyle toprak kayması gibi bişey değişik yani :D

0|0
    0|0
  • Yaw hehehe

0|0
    0|0
  • Azmis anlasilan beyfendi

0|0
    0|0
  • Erkek sabah kalkınca organları kabarık olur. Ereksiyon odur

0|0
    0|0
  • penisin kan dolması diyelim..

0|0
    0|0
  • Ahaha zamanı qeLince orenirsin bebeqim :))

0|0
    0|0
  • Dükkanın en sempatik çalışanıdır kendisi

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Ereksiyon nadir görünen bir erdemik bitkidir genelde görenler bu terimi kullanır

1|1
    0|0
  • Penisin sertleşmesi. Bazen cinsel istek uyanmadan da olur. Sabah kalktığımız zaman da olur bazen. Sabah ereksiyonu derler

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Penisin sertleşmesi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ereksiyon, şu son olaylardan ötürü yeni çıkan bir siyasi görüş. Arkadaş o siyasi görüşteki arkadaşlar arasına katılıp, ereksiyon olmuş.

1|0
    0|0
    • Fırlama.. :))

• Aynen.. TDK'dan bile ötesin.. :)) Ara da sana danışabilirim.. :D

• tabii her zaman bu engin bilgilerime gel. açtım gollarımı bekliyorum sevgili pıtırcığım benim. asdfgfh

Yükleniyor...