Hamilelik şüphesi var sizce?

erkek arkadaşımla sevişirken tamamen çıplaktık sürtüyodu cinsel organımın üzerine boşalmadı diye hatırlıyorum ama emin değilim unuttum yani ve adetimde 1 hafta gecikti adet yapan ilaçlardan aldım kullandım fakat hala adet olamadım hatta adet sürem 1 haftayı geçti bu arada daha önceden ilişkiye girmiştik sadece bu defa sürtünürken böyle oldu lütfen adam gibi cevaplar verirmisiniz soruma bu ayın sonuna kadar beklemelimiyim yoksa bir an önce test mi yaptırmalıyım?

Güncellemeler:
İnşallah hamile kalırsın diyen herkes sevinmeyn boşuna hamile falan değilmişim

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• İlk sevişmen adetine kaç gün kala oldu?

0|0
    0|0
  • eyvah eyvah. yavrucum böyle durumlarda içine kaçmıştır sızma olmuştur hemen gidip sıcak suyla yıkamalısın soğuk suyla yıkarsan daha beter menideki tohumlar canlanır. ayrıca normal seks yapıyorsanız çıkarıp dışınada boşalsa mezi denen akıntıdanda düşük bir yüzde olsada hamile kalabilirsin. madem bibok yiyorsunuz adam gibi öğreninde yapın be...

0|0
    0|0
  • Güzelim eğer boşalmadıysa bu şekilde hamile kalma ihtimalin sıfır. Ama vajina girişine boşalmışsa vajina suyuna karışarak spermler yumurtalıklarına ulaşmış olabilir. Hamile olduğunu sanmam ama eczaneden bir test alarak içini rahatlatabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ya boşalıp boşalmadığını hatırlamıyorum ama boşaldıysa bile girişine boşalmadığına eminim

• Akıllandım. p

• Mümkün olduğunca oral seks yapın, penisini vajinana temas ettirme.

• Hamile olma olasılığın 100 de 1 .. için rahat olsun.. mevsim geçişi yaşıyor olabilirsin. tabikide test yapmakda daha fayda var

0|0
    0|0
    • mevsim değişikliği var bide bu aralar işlerim çok fazla yoğum stress v. s de var ve çok fazla sigara flnda içmeye başladım sürekli masa başında iş yapıyorum bu yüzdende olabileceğinide düşünüyorum ama daha önce adetimde hiç gecikme yaşamamıştım senelerdir hep aynı düzende gidiyodu

• Aman ya babasını bırakacam zaten

• Sen bilirsin :)

• Test yaptır,

0|0
    0|0
  • Inş hamilesindir de hayatin kayar. Sen bunu hakediyosun çunkü. Sizin gibiler bir tukenmedi gitti.

0|1
    1|0
    • Peki.

• Moruk asil senin gibiler bir tukunmedi gitti. Ne kadar car cahil insanlariniz. Su ettigin laflari tekrar bir oku ve kendinden utan.

• Yüru git l*n . Zina yapanlarin hepsi faLasiyla hakediyo bunlari. Ne utanacam mal herif

• sen gerilmişsin hamile değilsin :D için raat olsun :D

0|0
    0|0
  • keşke hamile kalsaymışsın sevişmiş eritme peynir zar durmuyordur hala umarım :S

0|0
    0|0
  • bir an önce test yaptır için rahatlasın.

0|0
    0|0
    • test yapıcağım ama daha erken diye düşündüm ay sonundamı yapsam acaba

• daha önce içine boşalmışmıydı

0|0
    0|0
    • hayır

• söylediğin durumda hamilelik zor bir ihtimal sen yinede bir test yaptır

• hamilesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hamile olmak okasar kolay mi yaa yok sanmiyorum imkansiz hamile kalman 1 hafta daha bekle sonra yap test olmadgindan flan da erkek arkadasini bilgilendir

0|0
    0|0
  • Sen test yaptır bence

0|0
    0|0
  • Test yap

0|0
    0|0
  • Düşük de olsa böyle bir ihtimal var

0|0
    0|0
  • Son adet tarihin ne?
    Adet söktürücü ilacı ne kadar kullandın ve ne zaman bitti?
    Önceden adet düzensizliğin varmıydı?

0|0
    0|0
    • kasımın 8inde adet olmuştum 16sında adetim bitmişti adet söktürücüde arkadaşımdan aldım dün akşam bir tane bu sabah 1 tane kullandım sadece daha önceden yoktu sanırım adet düzensizliğim şu an kafam o kadar karışıkki hiç bisey hatırlamıyorum

• arkadaşım sabah 1 tane akşam 1 tane içince yaptığını söylemişti bana

• Tıpta öyle bişey mümkün olamadı henüz :) Ben de bu ay adet söktürücüyle adet oldum ve 10 gün kullandım. Ama her adet söktürücünün kullanılış şekli farklıdır. Doktora gidip doktor önerisiyle kullansaydınız daha iyiydi, kafanıza göre hormon hapı kullanmayın bence.

• Yüzde 90 hamilesin canım bir test yaptır yinede

0|0
    0|0
Yükleniyor...