Sadece erkekler lütfen e tabi xper almak isteyen kızlar da yazabilir?

Dün kız arkadaşımla baya bir yiyiştik masallahı var onun 3 ten sonrasını sayamadim ama ben 1 kere bile boşalamadım ve dünden beri 2 yumurtanın alttan Mandal bağlamışlar sanki ağrı var nedeni nedir bunun kötü bişey mi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• banyoya gir mast yap boşalman şart. patlamasın kasıklar.. geçecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• sperm birikmiş. boşalman gerek.

0|0
    0|0
  • tam tersi olmuş desene sen yerine kızmı 4/5 leri atmış boşalmadığın içindir ağrı banyoya git diyecem kız varkn yapamamışsın yanlız nasıl yapacan doktora git

0|0
    0|0
    • Bide dalga gecmezmi ben uçtum sen havalanamadîn bile diye :D :D

• bosalamadıgın için olabilir bende de olur eger bosalamazsam kasıklarımda agrılar olusur

0|0
    0|0
    • Nasıl geçer bu ağrılar peki

• bosalacaksın benimki baska türlüü gecmiyor
      bende normalde gec bosalan birsiyim 2 ve 3 ü cogu zaman yasayamam o zamanlarda oralla veya mast ile rahatlarım partnerimi fazla yormak istemem

• Partnerimin * ben koim bu agrilar onun yüzünden zaten bide dalga geçiyo ben uçtum sen havalanamadn bile diye

• normaldir asiri zorlama yapmissindir. simdi senin vucudta yorgundur.

0|0
    0|0
    • Aşırı derecede zorlamadim ama evet dediğin gibi sun aksam kızı eve biraktiktan sonra aşırı bir yorgunluk geldi sanki yaşam enerjimi cektile bedenimden adım atacak halim kalmamıştı

• kardes 3 ten sonra sayamadim diyorsun. 3 ten sonrasi zorlamadir. mal üstünde iken bosalmak icin kendini kasIyorsun yani zorluyorsun. normaldir böyle asiri yorgunluk belli bir istah bile olmaz.

• ürlologa gitmen şart

0|0
    0|0
  • depoyu bosalt

0|0
    0|0
  • Çok dolmuşsun. Meniler baskı yapıyor. Bikaç defa boşalman lazım aralıklarla.. Boşalmadan geçmez.

0|0
    0|0
  • Dostum koklerken fazla carpmis oabilir. Bide soguk almis olabilir

0|0
    0|0
    • Iliski yaşanmadı dostum. Sürtükler gibi sürtüne sürtüne şey ettik MK :D

Yükleniyor...