Yasmin doğum kontrol hapı kullanımı nasıldır?

Merhaba, eşim benden uzakta iki hafta sonra yanıma gelecek, o gelince korunuyor olmam gerekiyor. Yasmin hapı adetin ilk günü alınmaya başlanıyor, ama benim adetim çok düzensiz gecen ayın sekizinde olmuştum hala olmadım o gelene kadar olmassam nasıl korunacağım ki, adet olmadan o hapı almaya başlasam koruyuculuk etkisi bir hafta sonra başlar mı ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• günü birlik gelecekse norlevo al ertesi gün hapıdır bir iki günlük için bunu kullanabilirsin. Çok etkilidir. Ama bu doğum kontrol hapı değildir ona göre uzun süreli bir dönem kalacaksa yani 1 hafta bile kalacaksa yasmine devam et. Eczaneye git zaten anlatıyor. Merak etme Yasmin gibi haplara asla şüphe ile bakmıyoruz. Norlevo alsan hani belliki kaçamak olur diyen olabilir o da eczacılık sektöründe nadir. Ama yasminde aklımızdan teğet bile geçmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sağlam hap kullanmaya devam.

0|0
    0|0
  • boştan yere neden kimyasal bir maddeyi kullanıyorsunuz ki prezarvatif kullansın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kondom ne gune duruyor. bence regl oldugunda basla. durup dururken hormonlari oynatmanin alemi yok.

0|0
    0|0
  • Yasmin çok iyi bir doğum kontrol hapı diğerlerne nazaran. Ben 4 yıl başka bi amacla kullandm. Raporlu ilacmdı. Bu ay ihtyacm olduğu içn bende regl olmadan almaya başladm we 4. Gün oldum. Simdilik bi yaramazlk yok. Sadece reglni başlatr. 2 haftayada zaten düzenli şekilde etkisini gösteriyor olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...