Bisexuallik Hakkında ne düşünüyosunuz ?

Bisexuellik cinsiyet , din , dil gözetmeden duygularla hareket etmektir.

Asla bisexuel biri hemcimsi ile ilişkiye girecek diye bir kaide yok.

Çoğu bisex birey hemcinsleri ile ilişkiye girmez.

Duygusal anlamda bağ oluşturur. Bazen onu bile yapmayan bisex bireyler vardır. Fakat bu birey duyguları haricinde hiçbir farklılık gözetmediği için bisexuel sınıfına girer.

Her insan doğuştan bisexueldir. Seçimler sonradan kazandırılır.

Siz ne düşünüyosunuz?

Ahlak seviyesinde.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Homofobik olmamak gerek

2|2
    0|0
    • Kesinlikle. Senden benden Hiçbir farklari yok otekilestirmememiz gerek.

Kızlar Ne Diyor 3

• Biseksüel denince akla hep cinsellik geliyor
    oysaki biseksüellik her iki farklı cinse de duygular beslemek anlamına geliyor. Yani bu soyut bir şey, bir kıza/erkeğe aşık olabilirsin. Fakat bunu birine söylediğinde seni sapık yerine koyuyorlar. Ya da gönlün or*spu olmuş gibi yorum yapanlar oluyor. Evet gerçekten başıma geldi. Bu olay üzücü.
    En iyisi bir isen bile kimse bilmemeli. Çünkü toplumumuz buna bir türlü saygılı olmayı öğrenmedi.

1|1
    0|0
  • beni ağlatma :(

Herkes hayatinin bir döneminde birşeyler yaşar ve kimseye hesap verme mecburiyetide yoktur.
    Eşim beni hemcinsiyle ya da hemcinsimle aldatsa ayni boyutta üzülürüm. Duygu bu bazen önüne geçemiyorsun. Bende nadiren kısa saçli erkekleri beğeniyordum hep uzun olmaliydi.. kendimden şüphe ettiğimde oldu. Topuklu hiç giyinmiyorum onun yerine Convers vs.. diyer kizlara göre biraz değşik hissediyorum ama bir değilim.

1|1
    0|0
  • neyi neden tercih ediyoruz bilemem ama ben erkeklerle mutluyum

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende biseksüelim ve mutluyum muyum değilim yoruldum artık hem kızlara hem erkeklere ilgimin olmasından bıktım mesela çok yakışıklı erkek görünce dayanmıyorum 1 saat falan geçiyor güzel kız görünce deli oluyorum ayrıca horman değişikliğide çok oluyor seks sırasında kız gibi pasif olmak istemek erkek gibi aktif olmak istemek gibi şeyler çok oluyor kadın gibi olmak istemek her zaman interseksüellik ile karıştırılır ama biseksüellik tamamen hormonlarla alakalıdır.

www.kizlarsoruyor.com/.../a34141-homoseksuellik-biseksuellik-tamamen-normal-bir-sey

0|0
    0|0
  • özel bir düşüncem yok insanları sadece iyi ve kötü diye ayırırım. Cinsel seçimler, cinsiyetler, ırklar ve dinlerin benim için bir anlamı yok

1|0
    0|1
Yükleniyor...