Kizlik zari ile ilgili?

Arkadaslar sorumu kisaca soracagim oksama yoluyla mast yaptiktan sonra yaklasik 5 saat sonra kan geldi cok az geldi akintiyla beraber akti rengini secemedim bu ne kanidir?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• içine parmagını sokmadıysan ciddi birşey degildir mast sırasında anı bir harekete veya kasılama sonucu ters bir hareket yapmış olabilirsin bu durumda da kızlık zarında catlama meydana gelmiştir bir kac kere partnerlerimde meydana geldi o yüzden korkacak birşey degildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• adetten kalan kitleler çözünmüştür. eğer parmağını deliğe sokmadınsa sorun yok. adet döneminden içeride kitle kalır. vajina nemlenince kitleyi çözer ve dışa çıkar.

0|0
    0|0
  • Regl akıntısıdır. fazla vagina duvarı kasıldığında içerde kalanlar dışarı atılmıştır. eğer vajinaya dokunmadıysan yırtılmaz o zar...

0|0
    0|0
  • Esenlikler.

Burada Kontrol Edebilme? İhtimalimiz Var mı?

1|0
    0|0
  • rengi öenmli degil, rengi kahverengi, beyaz, kanrengi olabilir bazen sakız gibi uzar , akıntı bu bu akıntı enfeksiyon akıntısı zevk suyuyla gelmiş

0|0
    0|0
    • Yani nedir enfeksiyon olabilir cunku ilac kullaniyorum gecmesi icin onunla alakali mi

• Kizlik zari kani olabilir mi oeki

• hayır degil, özelden yaz yazabilirsen

• bir bakmam lazım diyen çıkmamış hayret ;))

0|0
    0|0
  • Tahrişden dolayi olmustur birsey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Korkulacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Sanırım enfeksiyon ve tahriş tekrar yap yine aynı olursa Dr a git

0|0
    0|0
  • zedeledin sanırım

0|0
    0|0
  • Tahris olmus olabilir. Ya da regl donemine denk gelmis olabilir onun kanamasi olmus olabilir

0|0
    0|0
  • Oooo gitti bakirelik :S

0|0
    0|0
    • Gitsin de sokmadan gittigini duymamistim daha once

• Oyle birininde yanimda yeri olmaz zaten. Bilmiyorum sokmadan bozuldugunu soyleyen yok ama yinede kafama takildi.

• Yorumları okudumda sende ilaçta kullanıyormuşsun onla alakalıdır o zaman zar sağlamdır yani

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla mı iceri bastırdın

0|0
    0|0
    • Hayir alt kisimla oynamadim ustten oynadim klitorisle

Yükleniyor...