Vajinismus mu oldum ben şimdi?

2 3 ay önce cinsel hayatım aktifti. Ancak şimdi cinselliği düşününce utanıyorum. Hatta utancımdan midem bulanıyor hemde inanılmaz bulanıyor. En ufak bir cinsel istek de duymuyorum. Hatta duymak da istemiyorum. Öpüşmekten bile utanır oldum. Ama 3 ay önce böyle değildim.. Tabi öyle olmaktan hiç memnun değildim böyle olmam daha iyi benim için:) bunun anlamı ne olabilir sizce..

Güncellemeler:
arkadaşlar geçti ama hala seviştikten sonra utancımdan midem bulanıyor pişman oluyorum sanki
anksiyete arkadaşlar.. yoiqualla teşekkürler.

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle anksiyeten var. bendede oluyordu hatta benim daha kötü benim her üzüldüğümde her heyecanlandığımda oluyordu. küçükken filan biriyle çıktığımda bulanırdı. hele öyle şey yaptığımda hiç uyuyamazdım mide bulantısından. hatta bunun en somut örneği küçükken ağlarken kusardım. sonra büyüyünce psikiyatriye gitmek aklımıza geldi. ilaç kullandım geçti.

0|0
    0|0
    • anksiyete.. doğru tespit. hala ara sıra utanç verici şeyler düşünürsem midem bulanıyor. teşekkür ederim. hemen bunun için tedavi araştırmaya başlıyorum, psikiyatri vs

• :)

Erkekler Ne Diyor 13

• h.dümen?

0|0
    0|0
  • Vajinismus ilişki sırasında kasılması ve vajinaya pesnisin veya başka birşeyin girmesine izin vermemesidir seninki piskolojik önemli olan hangi olaydan sonra utanmaya başladın mutlaka bir sebebi vardır

0|0
    0|0
  • değişik şeyler dene sıkılmış olabilirsin :P

0|0
    0|0
  • ufak ufak alıştır kendini, uzaktan öpücük attır kendine, makas aldır arada, biraz ellettir, açılırsın, umarım, çünkü sevişmekten korkan kadınlar beni çok üzüyor :((

0|0
    0|0
  • malesef dediğin gibi vajinismus olmuşun. umuyorum ki geçicidir :)

0|0
    0|0
  • Anlamadımki ? biz ne yapalım !

0|0
    0|0
  • pskolojik sorun yapmışsın fazla düşünme sıkıntı yaşamazsın.

0|0
    0|0
  • kiminle birlikte oldun bilmiyorum ama At sahibine göre kişner

0|0
    0|0
  • vajinismus olmuşsun hocaya git :)

0|0
    0|0
  • Sevgilin/kocan seninle sevişmekten sıkılmış.

0|0
    0|0
  • bunlar kzın doğasında olan birşeyler üzülmemek lazım

0|0
    0|0
  • vajinusmus değil

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikiyatriye git. Anksiyete yaşıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben 2 yil boyleydim.cok baski yaptim kendime yapilmamasi gerek.diye. O donem mast.ta yapmadim. Simdi hayatimda biri var yakinlasmaya calisiyor ama birsey hissetmiyorum konusurken ii aziyorum is yakinlasmaya gelince olmuyor. Belki zamanla alisirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...