Vajinamın dili büyük ve sarkıyor ben bundan rahatsız oluyorum napabilirim?

Ne yapmalıyım? Vajina dilim büyük ve bakire olduğum halde bozuk gibi duruyor ne yapabilirim?

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç dert etme. Bir çok erkek büyük vagina dudaklarından hoşlanır. Sen sorun etmezsen erkekler açısından sorun olacağını sanmam. Google dan "gaint vaginal lips" diye arattırırsan, neler varmış görürsun ve bir daha dert etmezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• kızım bunun yapısı öyle. telaş edecek bir şey yok. bir tek sende var sanma. çoğu insanda var böyle vajina tipi. kafanı takma.

0|0
    0|1
  • Millete dil çıkarıp, tükürmüyorsa bunu sorun etme. :)
    www.meydansozluk.com/.../vesikalik+fotografi+cekilirken+dil+cikarmak

0|0
    0|2
  • Yani fazla masturbasyon yaptgnda olur. Ne kadar çok kullanırsan bakımını yapmazasn o kadar çook sarkar. :) Ameliyatla incecik küçücük daracık ve pesbenme bir dudaklara sahip olabilirsin. .. Ama değer mi onu sen bilirsin...

0|0
    0|1
  • bu bekaretle ilgili bir durum degil, vajina yapısıyla ilgili şu var bişey soktunuzmu bilmiyorum ama soguk zinicir masajları uygulayın isterseniz vajina estetigi olun.

0|0
    0|1
  • sünnet ol :) para takarız ;)

1|1
    0|1
  • bir tane de bayan cevap yazmamış bu site böyle işte, hep erkeklerin dudakları sarkık iyi anlıyorlar :)

0|0
    0|1
  • Ameliyat çözüm ama bence işlev bozukluğu olmadığı müddetçe gereksiz.

0|0
    0|2
  • Bozuk gibi duruyor ne demek ya. Bu sadece onun yapısıdır, estetik müdahale yaptırmak istersen senin tercihindir ama yan etkileri yüzünden pişman olursun. Bırak takılma öyle bir ayrıntıya.

0|0
    0|1
  • kestır ::D ya da makınede katla dık

0|0
    0|0
  • oyle kalcak care yok

0|0
    0|1
  • Bence hiç sorun etme , kötü birşey değil , sık karşılaşılan bir durum

0|0
    0|1
  • çaren yok öyle kalıcak daha güzel

0|0
    0|1
  • Problem olmaz 50 cesit vajina sekli var

0|0
    0|1
  • estetik cerrahı ıle de galıba dar şey gıyınce bellı oluyor ondan rahatsız oluyorsun tayt vs gıymekten kaçınacaksın

0|0
    0|1
  • bunu estetikten başka yapacak bişi yok ama oral sekste güzel oluyor kanka

0|0
    0|0
  • İçine dep :)

0|0
    0|1
  • Estetik çok basit bir operasyonla hiç bisey kalmıyor operasyonda en az bir sünnet kadar basit

0|0
    0|1
  • yatakta iyi olursan sorun olmaz

0|0
    0|1
  • Nasıl oluyo ya foto var mı cidden merak ettim birde çoğu adamın bunu dert edeceğini sanmam

0|0
    0|1
  • isim koyalım ona: Dilara olsun...

0|0
    0|1
  • Diline biber sür xd

0|0
    0|1
  • Acik konusmak gerekirse anlatirken bile itici geldi :/

0|0
    0|1
  • takma kafana evlenince takmazsın zaten boşver ,)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...