Evleneceğiniz kişi bakir-bakire mi olmalı yoksa tecrübeli mi?

Evleneceğiniz kişinin bakir-bakire olmasını mı istersiniz yoksa tecrübeli olmasını mı?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• ben erkek arkadaşımın tecrübeli olmasını isterdimmm ..

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bakire isteyen arkadaslar kendileride bakir kalmalı diye düşünüyorum. yoksa sadece zarı koruyup onun dışında herşeyi yaşamış insanlarda var hatta diktirip bakireyim diyen.. bir insanın aklı yüreği bakire olsun bence.. zarı olsa ne olur olmasa ne olur..

3|3
    0|0
    • çok doğru söyledinz.bunun üstüne daha söz söylenmez artık.tebrik ederim

• mutfah robotu istiyorum hem sertleşme problemide yokmuş

1|2
    0|0
  • ben bakireysem o da öyle olmalı karşımdakini de öyle isterim ama sonuçta gönül bu.. sevdiğim adam bakir değilse de napalım sağlık olsun karşılıklı gerçek sevgi, aşk, tutku varsa sorun değildir

0|0
    0|0
  • Simdi canim kimsenin alninda bakir yada bakire yazmiyor... e o halde artik gönül neye konarsa o kisi evlenecegim kisi olacaktir...

0|1
    0|0
    • erkeklerın bakir olup olmadıgının ispati yok ama bayanların var. her ne kadar yapay kızlık zarı ıle bu durumun bıraz onune gecılmıs olsa da

• kendi cevabini kendin vermissin zaten güzel kardesim... önüne gecebiliyormussun bak.. ;-) daha fazla bir sey söylememe gerek kalmadi...

• tabiki ilk benimle olmalı

1|1
    0|0
  • sen nasılsan öylesini istemelisin. 3 kuruşa 5 köfte yok. en cahili bile 3 kereden sonra işi öğrenir.

1|0
    0|0
  • bakir...tecrube zamanla edinir..

0|1
    0|0
  • ilk benimle olmasını isterim ama tecrübesizse canımı acıtmasından korkuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Davul dengini bulmali herkes ilk olmak ister ama herhalti yiyip onune gelenle yatan ardindan onlar zaten eglenilecek kizlardi deyip bakire arayanlar bence bunu haketmiyor bakire bakirle evlenmeli

7|2
    0|0
  • Hiç önemli değil.. Ama bu link teki kadın gibi biriyse istemem :D

0|0
    0|0
    • Vay be kadina bak o.O

• ne var abicim bu kadında böyle 300 erkekle aldatıyor ama adam bu kadına tapıyor... bosuna dememişler dünya kadar malın olacagına fındık kadar ... olsun diye :))))))

• allah aşkına Tecrübeli ne demek Genel evler var ordan beğenelim oldu olacak profesyonel mastır yapmışlar bu konuda

0|3
    1|0
  • Ben bu saatten sonra bakireliğe bakp tecrübesizliğiyle uğraşamam, tecrübeli olsun. :P

0|0
    0|0
    • Bu vakitten sonra 30 aşasındakı bir bayan düşünmezsın değil mi :))

• Evet 30 aşağısını düşünmem.. :)

• Analaşyım da öyle bi ayrımım yok.

0|0
    0|0
  • bakire olması bence bir tek ben ona sahip olmam lazım

1|0
    1|0
  • tecrübe birlikte edinilmeli olması gereken budur

1|0
    0|0
  • tecrübeli isterim ve ateşli

0|0