Doğum kontrol hapı kullananlar lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var?

arkadaşlar eminim daha önce sorulmuştur ama ben bulamadım bu konuda fikrinizi merak ediyorum doğum kontrol hapı kullananlar yan etkileri var mı. ne zamandır kullanıyorsunuz faydaları zararları nelerdir.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• eski doğum kontrol hapları kilo yapardı. ama yeni nesil haplar hormon değeri azaltıldı kilo yapmıyor.
    yan etkinin tersine extra iyi yanları vardır. vajina içerisinde myom, kist veya polip gibi kitlelerin oluşumuna engel olur. eğer böyle kitleler varsa onları tedavi eder. kullanmanızı öneririm. aynı zamanda adet düznsiliğini de giderir. çok faydalı

0|0
    0|0
  • dogum kontorl haplarının yan etkileri arasında akne sivilce yapar , stres yapar, acaba acabalar çok olur kaçırdımmı acaba unuttummu acabalar psikolojini bozar, bence bayanlar d. kontorol yerine süpoztuvar kullansa daha iyi olur bence

0|0
    0|0
    • o ne ki

• vajina içi dogum kontorl için fitil soguk zincirdir, eczanelerde satılır,%100 garantili isim verebilirim çok marka var ama agen süpoztuvar , vajina içine itilir ve 5 dakika beklenir ve ilişkiye girebilirsiniz.

Yükleniyor...