Gögüslerim yaa?

19 yasındayım göğüs uçlarım kaşınıyor deli olucam etrafıda hafif kabardı göguslerım küçükler henüz. neden oluyor bunlar korkuyorum ve cok kaşınıyor deli olucam :( ?

Güncellemeler:
TAMAM CEVAPLAMAYIN artık cevabımı aldım sagolnnnn.

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Dustan hemen sonra göğüslerini iyi durulaman gerekir. Naylonsu südyenlerden uzak durulmalı. Beslnmene dikkat etmelisin. Geçmiş Olsun

1|0
    0|0
  • Cildiye diye bir bölüm var hastanede gitsene kardeş bekleme. malum önemli onlar koş hastaneye

1|0
    0|0
  • Gelişme dönemindedir ya da mikrop kapmıştır sivilceler cogalırsa mantar olma ihtimali vardor

1|0
    0|0
  • gelişme dönemidir belki

1|0
    0|0
  • Tövbe bismillah gelişme dönemiya ondan olabilir sakin ol sen..

1|0
    0|0
  • Görmeden anlamak zor =(

0|0
    1|2
  • bir görsek yorum yaparız alerjik reaksiyondur muhtemelen

1|0
    0|2
  • Muhtemelen alerjik bir durum. ama eğer 1 haftadan beridir varsa doktora gitmelisin. korkulacak bir durum yok. alerjik olmuşsun. biseylere karsi bunyen hassas olmali

0|0
    0|0
  • Trosyd tavsiyem bu merhemi kullan yanına kaşıntı hapı isteyebilirsin bu merhem üzerine iyisi yok bilesin nöbetçi eczane varsa almanı tavsiye ederim acele et çok fazla rahatsız olmadan sakın geçek deme

0|0
    0|0
  • 19 yaşındaysan daha büyümez onlar. Kaşıntı alerjik olabilir. Bide kıl çıkacaksa kaşıntı yapar ama İnşallah öyle bişey olmaz,
    Iııiiiyyyy iğrenç...

0|0
    0|0
  • sakin ol sakin :))

0|0
    0|0
  • hastahane yolu seni bekler derim ben. Göğüsler bir bayanın zevk hayatı için önemlidir gibisinden.

0|0
    0|1
  • Çok kuru kalmış olabilir nemlendirici krem kullanmanı tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • mantar sütyen değiştinmi kimseyle

0|0
    0|0
  • baya geç olmuş o ne ya 0.0 19 geç değil mi 0.0

0|0
    0|0
  • yalanma vakti gelmis

0|0
    0|0
  • özele gel anlatayım sana:-)

0|0
    0|0
  • kaşıma yara yaparsın.

0|0
    0|0
  • Ergenlik zamanında mısın

0|0
    0|0
  • belli ki gelişme ya da büyüme gösteriyor, dar ve naylon oranı yüksek sütyen takma. sütyenin içinden pamuk koy ya da meme uçlarına

1|0
    0|0
  • Öncelikle endişe etmeni gerektirecek bisey yok buyume doneminde olduğun için hassaslasmasi dogaldir zamanla geçer merak etme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mantar olmussundur cildiyeye gorun ihmal etme yayilir.

0|0
    0|0
  • göğüs diyince erkekler dolmuş :D

1|1
    0|1
  • biz bilmek nerden

0|0
    0|0
  • Benimde bazen cok kasiniyor. Hatta toplum icinde olunca kasiyamiyorumda deli oluyorum. :D

2|1
    0|0
  • kaç zamandır aynı sutyeni kullanıyorsun. pislikten olmuş

0|1
    1|0
  • çatlak çıkıyo olabilir nemlendirici sür istersen biraz bide göğüslerinde kitle falan var mı elinle kontrol et tehlikeli olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...