Beyler burada okuduklarınızdan sonra bayanlara güvenebiliyor musunuz?

Ahlak anlayışı üçe ayrılır bu çok basit bir bilgidir aslen (gelenek öncesi) (geleneksel dönem) ve (gelenek üstü dönem) şimdi çok az insanın Geleneksek üstü döneme geçer ve çoğunluk geleneksek döneme takılı kalır ve bu kişiler bakire kalmaya önem verir... Gelenek üstü yaşayan insanları da marjinal olarak nitelendirirler..

Şimdi sitede okuduğum kadarıyla kadınlar bakire kalmayı devam ederken yemedikleri bokta yok, aynı zamanda bu hatunlar bakire kalmaya çok büyük bir önem vermekteler, haha çok komik ya yozluğun iki yüzlülüğünde bu kadar.. birde yüzlü yüzlü biz bakireyiz die ortalıklarda gezine biliyorlar yaa affedersiniz ama bu nasıl bir ___lik töbe töbe evet oradan bişi olmamış ama dier delik fultime çalışmış.. Neysen o olacaksın arkadaşım asıl şerefsizlik adilik bu.. Hayatımda hiç bir hatun ile bakire die farklı yollarla birlikte olmadım, yapmak istiyorsa ilki olurum istemiyorsa kendisi bilir, hiç bir şey yapmam, kendimle oynaştırmam, bakire kalmak isteyen hatuna karşı bir saygım var, yanlış anlamayın saygım o incecik zara değil, karşımdaki kişinin duşuncelerine değer yargılarına..

Günümüzde kızlık zarına verilen güven boşa çıkmış bulunmaktadır.. hoş sayaç mı taktıracaksın altı üstü ilk olduğunu anlaya bilirsin ama neyse işte mantık sakat, aslında o zar tek amacı sağlık ama insanlar bunu öyle bir saptırmış ki... off off gerçekten bu sitede okuduklarımdan sonra zaten çok az kalan güvenimde üçtü gitti...

BAYLAR siz bayanlara güvenmeye devamediyor musunuz? Benim midemi bulandırmaya başladılar hatunun yemediği bok yok ama ben bakireyim.. stir oradan

Güncellemeler:
Tartışma ortamı yaratmamak için kimseye buradan cevap yada yorum vermemeyi tercih ediyorum..

///Saygılar...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• açıkçası bayan olduğum halde fikirlerin çok mantıklı geldi. Ama bunda kızlarında çok bi suçu yok. Aile baskısı ve erkeklerin suçu var. bakire değilsen or0spu damgasını yersin direk :) çoğu erkeğe sor özellikle bu sitedeki erkekler sana bakire olmayan kız için "basit" yada "kaşar" tanımını yapar. kusura bakmada bazı erkekler çok hakediyo öyle kandırılmayı. bakireliğe bukadar takan örümcek beyinli erkeklere iyi oluyo. kandırsınlar anasını satim. senin gibi düşünenler içinse kurunun yanında yaşta yanar uygun sanırım. fikirlerine saygı duydum sende haklısın bence.

3|3
    0|0
    • güzel açıklama @levresrouge sana tüm kalbimle katılıyorum ve bu konuda hakkında ki fikirlerini destekliyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kadar güzel açıklamışsın.beynine sağlık

1|3
    0|0
  • erkekler kandırılmayı sonuna kadar hakediyor, eğer onlar bakire olmayan kıza kasar sıfatını koymasalardı her kadın gogsunu gere gere neysem oyum derdi yalana dolana basvurmazdı...

1|1
    0|1
  • haklısın.. ama güvenmek zorundalar..

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben kadınıma güvenirim çünkü öncelikle kendime güvenirim.Bakire olması ya da olmaması ya da benden önce hayatına kaç tane erkek girdiği önemli değil benim için. Burada ki saçma sapan bakirelik tartışmaları ve o saçma kızlık zarı hakkında ki düşüncelerinin de tamamına katılıyorum.

1|2
    0|0
    • Sagol hacı şu saçma olayı sadece bizim toplum yapıyor ve bunu yaparak da dinsel yönden eşitlik ilkesini bozduklarının farkında değiller.

• Soru gitmiş ya bakamadım :( Yazık işte cevabımdaki son paragrafın anlattığı kadın türü.Aile öyle öğretmiş

• Ben kadınlara eşya veya köle gözüyle bakmadığım için bekaretmiş,zarmış fasafisoyu zerre kadar takmıyorum.Çarşaf fetişisiti değilim ve vampir de değilim ki kan kovalıyayım.Bana dürüst olsun yeterli.Benim MALım olmadığı için banane istediğini yapsın bizim toplumdaki gerikafalılık başka hiçbir yerde yok.

İşin acı tarafı kızlar kendilerini geyşa ve köle kalıbına sokan bu anlayışa sarılıp hemcinslerine hakaret eden erkekleri destekliyor hatta kendileri de hakaret ediyorlar.Cehalet diyeceğim değil,eğitimsizlik diyeceğim o da değil.Bu tamamen onursuzluk.

0|2
    0|0
    • sen de çok güzel açıklamışsın +

• bak sana bu konuda üstelik 32 yaşında olduğunu beyan etmiş bir kadın kullanıcının ibretlik bir cevabı "nasıl her yeni bir sey aldıgında ambalajı var ıse ve uzerınde koca harflerle ambalajı delık ve yırtılmıs urunlerı almayın dıye yazıyorlarsa bızımde dogustan ambalajımız bu . tıbbı olarakta bellı yasa kadar , mıkrop ve vıruslerden koruma bellı yastan sonra vucud dırencı artar." hatun kendini ticari mal zarınıda ambalaj gibi görüyor bu kafaya ne dersin. link

• linki yanlış atmışım burada doğrusu link

• bayanlara dışarda da güvenıyorum.. üçünü beşini alayını sevıyorum..

1|0
    0|1
  • Hiç birine güvenmiyorum.

0|1
    1|0
  • Sanalda yazılanlara itibar edipte, Birilerini yargılayacak kadar gerikafalı insanlar varmıdır ki burada ? Bence öncelikle bunu sor.

0|0
    0|1
  • benim güvenim çok azaldı etrafımdakilerden bile şüphe eder oldum

0|1
    0|0
Yükleniyor...