Prezervatif alırken neye dikkat edilir?

nelere dikkat edilir?boyu, dokusu şunu bunu işte.nasıl almam gerek yaa.ilk kez alicam ve benim almam gerek.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• turkiyede genele erkekler alır ama yurt dısında tam tersidir gerçi ne farkeder benim onerim;

link

kayganlaştırıcılı ve super ince bir dokusu var . Kalitesini kullanınca goreceksiniz. her boya uyar 10 cm den kısa yada 20 cm den uzun değilse ... Alcağın yer kkozmetik urunleri satan mağazalar olabilir orneğin Watson's a gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bazı arkadaşlar sen niye alıyorsun demiş fakat yurtdışında perzervatifleri erkekten çok kadın alır. Alırken bence yani benim dikkat ettiğim spermisidli yani sperm öldürücü özelliği olanlar. Belli markaların dışına çıkma. Tırtıklıda fena olmuyor iki taraf içinde. Son olarak artık olmayan kaldı mı bilmiyorum ama kayganlaştırıcılı olup olmadığına dikkat et bilinen markalarda var zaten. Bunun haricinde bir şeye gerek yok.

0|1
    0|0
  • Belli markaların ürünleri kullanılmalı, önerim Durex yada Okey

bunun dışında boyutu önemli, birde meyveli alınabilir, ha yaşanılacak hazza göre ince, tırtıklı vb de seçilebilir fakat bunu erkeğin alması lazım, sen niye alıyosun eufukx'un dediğine aynen katılıyorum: . sana onu aldıranın kalıbına korunmadan girim.

0|0
    0|0
  • Bimden alma yeter yoksa ajdar gibi bir cocugun olur.bu arada neden sen aliyorsun?

Nobet sirasi degilki bu bu sefer sira bende arkadaslar diye hayiflanarak soyleyesin.kim giyiyorsa o alsin ;-)

0|0
    0|0
  • bılındık markalardan al, son kullanma tarıhıne dıkkat et (cogu ınsan dıkkat etmez ama var boyle bır durum), bılındık yerlerden buyuk marketlerden falan al.

0|0
    0|0
  • meyveli olması lazım..

0|0
    0|0
  • et ete değmeli aga

0|1
    0|0
  • bimden alınmasına dikkat edilir. bir yerden almıştım adam kağıda sardı verdi ya :)) eskiden rakıyı sararlardı :)

0|0
    0|0
  • boyuna

0|0
    0|0
  • marka önemlidir ama gerek yok hap kullan penisi hisset derim.

0|0
    0|0
  • Böyle suni şeylere gerek yok;)

0|0
    0|0
  • Mentollü tek geçerim.

0|0
    0|0
  • pahalı olmalı.

0|0
    0|0
  • lastiği gergin olup olmadığına