Göğüslerim cok dik ama kilo vermek istiyorum sarkmadan bu işi nasıl halledebilirim?

Kilo vermeye karar verdim her yerden dolgun bir vucudum var uzun sayılırım kilolu görünmüyorum ama etli butlu kız kategorisindeyim 50 kiloya kadar düşmek istiyorum simdilik 4 kilo verdim 10-15 kilo daha vermek istiyorum. Gögüslerim cok dik ama kilo verdikce sanki o güzel diriliği azalıyo gibi nasıl hem kilo verip hem sarkmasını engelleyebilirim?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• 2 kiloluk iki tane dambil al gogus kasi hareketleri calis bu sayede goguslerin sikilasir ve armut seklini alir bu sekilde zayifladiktan sonra dahada dik durur ve vucudun dahada guzellesir

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim umarım öyle olur yarından itibaren göğüslere agırlık vererek calısıcam fitness salonunda

• Aynen canim dik gogusler dikkat cekicidir + vududu gosterenlerde ince bel ile dik gogusler dikkat et herseye

• İnce bel içinde ugrasıcam aslında vucut seklim kum saati gibi olanlardan düz değil yani istesem cok güzel olcak ama biraz azim bakalım nolcak :) tesekkurler cevap için :)

Erkekler Ne Diyor 23

• yaşaşsın sıkı ve dik göğüsler :DDDDDDDD

1|0
    0|0
  • Sporla vücut sarkmaz sıkılaşır.

Böyle kalırsan birkaç sene sonra o memikler kilodan elbet sarkacak.

0|0
    0|0
    • Fitnessa gidiyorum zaten şu an 4 kilo verdim henuz 1 aydır gidiyorum ama. Sporla kesin engelleyebilirmiyim peki sarkmaları?

• boy kilo ve göğüs ölçülerin nedir?

0|0
    0|0
    • 170 boy 75 kilo göğüs ölçümü bilmiyorum ama 85B bazende 90A giyiniyorum

• göğsün biraz kilonla alakalı olarak büyük. kilo verdikçe süzülme ve sarkma yaşarsın. istediğin kiloya gelebilmek için kesinlikle spor yaparak kaslandırıp sertliğini koruman gerekiyor. ve yine kilo verirken bel ve kalçadan vermeye çalış.

• Gogusler sarkmasin :(

0|0
    0|0
  • idealsin böyle kal

0|0
    0|0
  • Dik Gogus İyidir Neden Sıkayetcısınız kı?

0|0
    0|0
  • Emdir emdir😁😁

0|2
    0|0
  • 50 kilo nedir arkadas kadin dediğin balik etli olacak dolgun vucutu memesi olacak kemik torbasi olmayin

0|0
    0|0
    • 55 olsada olur :D 75 olmakta cok hoş değil yani ele avuca geliyo tamamda insan ince zarif olmak istiyo adnan hocanın kediciklerinden tülay kumaşçı gibiyim kendime gelmem lazım :D

• Valla fotonu görmediğim için kesin bisey demicem ama 50 kg dusersen kimse sevmez hoşlanmaz 60 65 yeter boyun kac

• Gogus hareketleri yaparak

0|0
    0|0
  • ssenden bir b*k olmaz * et yaşamana bak ye iç gez dolaş

0|0
    0|0
  • Görmek lazım.

0|0
    0|0
  • spor yap bence

0|0
    0|0
  • Amerikan saxosu cek

0|0
    0|0
  • SPOR

0|0
    0|0
  • Kilo verirsen sarkmaz diriligi aynı kalır ama biraz küçülürler :)

0|0
    0|0
    • Yorumlarda hep sarkar demişler biraz araştırma yaptımda. Acıkcası cok begeniyorum göğüslerimi eger sarkıcaksa kilo vermemeyi bile düşünüyorum

• Özele gel daha önce denemiş birini anlatiyim sana

• Hayırlısı inşallah :) görseydik aslında daha iyi yorum yapardık ama... :)

0|0
    0|0
  • İdeal kadınsın diğerlerinden bir tık öndesin 😛😛

0|0
    0|0
  • Görmek lazım yoksa bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Bence cok idealsin

0|0
    0|0
  • Spor ve diyet yap ama hafif sarkabilir.

0|0
    0|0
  • Yani güzelliği gidiyorsa bencede verme :( göğüs başkadır bak söyliyim 85 b falan ise hhiç verme

0|0
    0|0
  • birine tuttur bence

0|0
    0|0
  • göğüslerine benc press çalıştr ne diyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sporla sarkmaz baktin kuculuyor sıktırt birine ;)

1|0
    0|0
  • Cok sıkı bir spor lazimki sarkmasın gogus sıkılastirici egzersizlerle tamamlayabilirsin ama aksatmadan

0|0
    0|0
    • Şınav çeşitlerini yapsam hergün engeller mi sence? Birde fitnessta bikaç alet var onlarıda calısıyorum

• Platesi subat gibi dusunuyorum en azından bir 65e düşmem gerek tesekkur ederim deniycem umarım işe yarar :)

• Kolay gelsin :)

• sporla sarkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...