Penisim küçük :(?

Penisim 12 cm cevresel kalınlık 4 cm başı baya büyük sizce iyi mi hep böyle kalır mı yoksa buyurmu ilerde :(

Güncellemeler:
Yaşım 18

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• manyak ya bir de bilimsel şekilde anlatmış alt tarafı çük anlatıyon :D

0|2
    0|0
    • Evet ama :) başka nasıl anlatabilirdim ki :-)

• değil diyoruz

• 4 cm üstten genel orctugum zaman 7 cm ye geliyo kalınlık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• elinde bir performans kalmış, onu da böyle şeylere kafanı takarak bitirme

0|0
    0|0
  • 12 cm çok küçük değil de, çevresel kalınlığı nasıl 4 cm oluyor? Benim parmağımın dairesel kalınlığı zaten 4 cmden fazla. Yanlışlık olmasın?

0|0
    0|0
  • kafasına ip bağla , arka odadan birisine seslen kapıyı hızlıca açtır.. en az 5 cm farkeder.

0|0
    0|0
  • biraz daha uzayabilir, ama dert etme o kadarı da yeter

0|0
    0|0
  • Duş alacağın vakit, sık sık masaj yap sonra da penisini elinle tut ileriye doğru çek bırak. Sıcak havlu ile de yapabilirsin. Penis bir kaç cm uzar ama kalınlaşmaz.
    Fazla ileriye çekme sinirlere zarar verebilirsin

0|0
    0|1
    • Nasıl yani

• Yahu neresini anlamadın anlamadım ki.
      Masturbasyon yaparken ki gibi masaj yap, ama boşalma hemen. Sonra da elinle penisini tut ileriye doğru çek, biraz öyle tut, sonra da bırak birkaç defa böyle yaparsan yararını göreceksin.

• Büyümez

0|0
    0|0
  • Bamya diye kullan sen onu

0|0
    0|0
  • Büyümez ben bildim bileli 2 elimden büyük.

0|0
    0|1
  • Oral yap sık sık uzar :)

0|1
    0|0
  • Benimde 12 cm hemen hemen ayni :(

0|0
    0|0
    • Yaşın kaç ki

• Aynen :)

• Bittik :(

• Yas kaç?

0|0
    0|0
    • 18 :(

• Kilo penis boyunu küçük gösterir ince olmanda fayda var ayrıca yanlış hatırlamıyorsam tuzda kucultuyordu ve göbek yapar tuz yemek yok günlük ihtiyacını zaten meyvelerden filan alırsın mastürbasyon düzenli yapılırsa beslediği için buyutuyor fakat aşırıya kacilirsa ters tepiyor haftada 4 kez ve kesinlikle günde iki kez yapmak yok birde erkeklik hormonunu arttıracak yiyecekler varmiymis bir bak varsa onlarında faydası olur
      Bu arada Türkiye ortalaması zaten 14cm bu ülkede 185-190 liklar dışındaki çoğu kişininki o kadar zaten.

• Çok güzel açıkladın

Yükleniyor...