Lütfen hastalığım hakkında bana moral verir misiniz?

Arkadaşlar ben de hpv virüsü var. İlaç verdi doktor ama yan etkileri ağır ilaçlar. Seneye evleniyorum nişanlım biliyor hastalığımı. Saolsun destek veriyor bana ama benim psikolojim bozuldu. Hpv virüsü AIDS değil bu arada.. Yinede korkunç Ne yapacağım?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• geçmiş olsun canım ALLAH şifa versin
    vajinal siğil o dimi :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle Adına Çok Üzüldüm. Koter Tedavisi sonrasında aynı yerde tekrarlama ihtimali çok yüksek. Voltaj yüksek verilirse yakılan yerlerde iz kalır düşük voltaj verilirse eğer tamamı yakılamaz. Gözle görülenler dışında görülemeyenler koterle çözülemez vajinanın içinde olma ihtimalleride vardır. HPV tedavisi yakmayla çözülemez HPV tedavisi bağışıklığın güçlü tutulmasıyla çözülür. Verdiği ilaç Asiviralmıdır?
    Bu virüsün sana gelecekte yaşatacağı bazı problemler olacaktır. 1-) Doğumu mutlaka ve mutlaka sezeryan yapmalısın. 2-) Simir testleri temiz çıkacaktır ama seni yanıltmasın simir testi hpv nin tipini ya da olup olmadığını göstermez 3-) Kanser riski taşıyorsun. 4-) Bunu sana bulaştıran sevgilin olabilir ! cinsel ilişkiye girerken prezervatif yeterli değildir ! deri üzerinde bir siğil var ise bulaşmasını sağlayacaktır.
    Hangi doktora gidiyorsun özel değilse paylaşır mısın?
    Doğru tedavi için elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım. istediğim bilgileri buraya yazdıktan sonra...

0|0
    0|0
  • Hayatta 1 kez ölecek sin oda allahın cc taktir ettiği şekilde ölecek sin. Hicbirseyden korkma.

1|0
    0|0
  • ALLAH şifanı versin kardeşim

1|0
    0|0
  • Nişanlın sana destek veriyorsa mutlu olmalısın. sende moral bozmadan en kısa zamanda sagligina kavuşmak için çaba göstermelisin. Biraz sancılı bir süreç geçireceksiniz ama bu süreç içinde nişanlının sana destek olması senin ona daha çok saygı ve sevgi duymanı sağlayacak ve eminim ki dolu dolu bir aşk ve evlilik yaşayacaksınız. Sikma canını mutlu olmaya bak.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun bir uzmandan psikolojik destek alabilirsen sanna daha iiyi gelecektr

0|0
    0|0
  • Tedavine ve doktorlarına uy bence , en iyi yol bu olmalı

0|0
    0|0
  • oooowwwww durum baya kötüüüü, nasıl moral verelim şimdi? Nerden nasıl kaptın bu hastalığı?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hpv ne yenge biraz açıklık getir konuya, millet senin eskort olduğunu saf bir oğlan bulup kendini yamayacağını düşüncek sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...