Erkekler sevgiliniz olmasına rağmen başka kızları hayal edip o kızları arzuluyor musunuz? Dürüst olun?

Erkekler sevgiliniz olmasına rağmen başka kızları hayal edip o kızları arzuluyor musunuz? Dürüst olun

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Evet diyecem şimdi herkes eksileyecek :)

1|1
    0|0
    • düşüncen soran ben olduğum için saygı duyarım sadece merak

• Teşekkürler e. i. c için :) sadece dürüst oldum.

• rica :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu insani bir duygu , sadece erkeklere ait değil. Insan doğası gereği beğenir , kıyaslar , ister ve bu yüzden tek eşlilik insanlar için geçerli değildir

0|0
    0|0
  • çıktığım bir kızı ne zaman arzulasam 3 gün sonra kız yatağımda oluyor. en ummadık kızı bile hayal etsem arkadaş kız ekliyor mesaj atıyor nedir yani zihinlerinemi bağlanıyorum şey ederken bende anlamadım

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • ne gerek var?

1|0
    0|0
  • Yani cok seksi bir bayan gorsem direk yatakta titremesini hayal ediyorum

0|0
    0|0
  • Sabah sabah sormayın la bari

0|0
    0|0
  • Sevgilinin yaninda asla baskasina bakmam evet aldatiyorum :@

0|0
    0|0
  • Tatminmi oluyon bu seiklde

0|0
    0|0
  • evet kız arkadasımın arkadası var gögüsleri cok büyük ve güzel marifetli bir kız o konularda ama arada benım hatun var die bise yapamıyorum beni hatunuda cok seviyom siksen bırakmam o ayrı mesele hemde adım cıksın istemem kızdan ayrılıp o kızın yanına gitsem bile olumlu cevap alamayabilirim o yüzden simdilik arzulamakla kalıyoruz eşe dosta veriyorum face'ini onlar gibsin diye :D

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Hemide nasıl varyaa her gördüğüm hatunu yatakta hayal ediyorum :D

0|0
    0|0
  • ben kendimce söylüyorum düşünmüyorum çünki insan ihtiyaç olarak değilde nasıl sevdiğinle seks yapınca daha mutlu oluyo daha gguzel duygular yasayıp zevk alıyo hayalımde de sevdiğim oluyo

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Sevgilim varken başka kızları hımm başka kızlar dediklerini elde etme şansım varsa neden olmasın benim olmayacak olanı arzulamak boş iş fantazi bir yönde...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...