Erken boşalma sorunu bayandan kaynaklanır mı?

Şimdiiye kadar bikaç farklı kişiyle birlikte oldum ve anlamadığım bir durum var. Benimle birlikte olanlar ilk seferde 1-2 dakika geçmeden boşalıyor ve bunun ilk defa oldunu söyleyip tribe giriyolar. Sonraki seferler bu kadar kısa sürmüyor ama ilk seferler hepsinde böyle ve gerçekten de benden önce böyle bir durum olmadıgını söylüyolar. Acaba benden kaynaklı hormonel bir sorun veya bişi olabilir mi

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar gençlikte mast fazla kaçırıp sonra tedavi üzerinde çalışmayan kadının zevkine önem vermeyenler. inanma

0|0
    0|0
    • Benim ne yapmam gerekiyor bu durumda? Böyle olunca heves. m kaçıyor gerçekten

• İlişkiye girmeden 15 dk önce geciktirici kaliteli bir sprey kullanırlarsa yarım saat non stop giderler. ama senin yapabileceğin hiçbişey yok ben de gençken daha doğrusu lisede falan işte erken boşalırdım afedersin bir. kız ele tutsa 3 5 dk sürerdi ki kendileri tedavi uygulaması yapmalılar.

Erkekler Ne Diyor 22

• Senle alakalı değil kendini uzman sanıp hiç bir b*k bilmeyen aptallardır.. Şöyle ifade edersek eğer. İnsan aç kaldığında ne adab bilir nede kıral yemek yemesini bilmemiş hayvan gibi saldırır.. Buda o hesap.. İnanma hiçbirine.

0|0
    0|0
    • Aç kalan insanlar değil ki genelde rahatlıkla ilişkiye girebilecek insan bulan tipler yani yoklukta falan değiller

• İşte sizin gibi fedakar kadınları mındar eediyorlar.. .

• erken boşalma sorunu olan erkeklerin yalanıdır o. birde sürekli ilişkiye girmeyen erkek çaptan düşer ama 1 2 dk çok az be donu indirince gidiyomu

0|0
    0|0
    • Aynen ona benzer bir durum oluyor. Hatta sadece sırt masajı yaparken giden oldu

• Doğrudur :)

• neyse bol şans :)

• yalan atıyorlar karizmayı çizdirmemek için öyle diyorlar.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Gerçekten hani böyle yoklukta tipler falan da değiller. Yani pek çok ilişki atlatmış imsanlar

• kadınla olsa olsa şöyle bir alakası vardır. gereğinden fazla iyisindir performans olarak. diğer türlü tamamen erkeğin sorunu. beyniyle kontrole edememesinden kaynaklı

0|0
    0|0
  • ya kolpa sallıyorlar :D bırlesmeyı saglayamıyorlar

0|0
    0|0
  • Erken boşalma diye birsey yok bence bende ilk bosalmada 2 dk da bosalirim ikinci uzun sürer uçuncu daha uzun sürer

0|0
    0|0
  • Bacaklarını açıp beni becersinde gitsin diyecek kadar kötü değilsen, erkekten kaynaklıdır kesinlikle.

0|0
    0|0
  • çok mu güzelsin belkide onları çok heyecanlandırıyosun

0|0
    0|0
  • senle ilgisi yok onlarda sorun :D

0|0
    0|0
  • Sexilik aşırı kaciyodur onlara :))

0|0
    0|0
  • suçu sana atmaya çalışmasınlar tamamen onların sorunu

0|0
    0|0
  • Fazla cekicisindir tadi iyi gelmistir yalniz merak ettim nasilsin ki :)

0|0
    0|0
  • çokmu dar senin ki acaba_?

0|0
    0|0
  • Senden kaynaklanma ihtimali çok ama çok düşk, o da senın çok seksı ve tecrubeli olup onların senn dengine ulasamamaları olablir. Ama genlde erkekten kaynaklıdır, ilk seferde kısa surenler çok olur..

0|0
    0|0
    • Kendim hakkımda yorum yapmam doğru olmaz ama gerçekten anlayamadığım bir durum. Hatta morali bozulup kalkıp yuzunu yıkayan bile oldu

• Özelden konuşmayı düşünmüyorum açıkçası

• neden pekii? gerçekten olgun ve konuya hakim biri olduğn için istedim bunu, umarım anlıyosun beni?

• güzel olduğun için oluyor bence. genelde güzel olanlar daha çok ilgi görür ve daha etkili olur arzulanır

0|0
    0|0
    • Öyle çok güzel oldugumu düşünmüyorum ama beğeni duyuyorlardır heralde

• Öyle yaşanması gerekiyordu yaşandı

• hayat senin hayatın tabi de.
      ama iyi olmamış bana kalırsan

• sanmam bende oyleyim ilki erken atarim sonrasi uzun surer senlik birsey oldugunu sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Vajinan çok ıslanıyorsa ve de dudakları penisi güzel kavrıyorsa.. Sen de güzel sevişiyorsan.. Bunlar bir araya gelince yaşanabilecek bir durum..

0|0
    0|0
  • Bu bir sorun degil aksine hos bişi o arkadaslarada aldanma genelde ilişkiye oralla baslamasının sebebide bu zaten ilki cabuk olur. .

0|0
    0|0
    • Neden hoş birşey olsun ki bu

• 1-2 dk de olması kötü bence

• 1 2 dk da bişimi kızın kalçasını avuclayınca sikim mermer gibi oluyor zaten hemen agzına verip gırtlagına kadar itincede bosalıyom seks sonra baslıyo..

• Erken boşalma erkeğe bağlıdır.. Bende 1dk içnde boşalıyorum çünkü masturbasyon yüzünden bünye öyle alışmış... İlk ilişkimde erken boşalacağımı düşünüyorum inş. Karım anlayışla karşılar, ama sonraları düzeleceğine inanıyorum

0|0
    0|0
  • Yok beee kendilerine toz kondurmayan tipler onlar :)

0|0
    0|0
  • Yok ya ayak yapıyolar

0|0
    0|0
  • asla dusunme boyle rezil olmamak icin boule diyorlar ilk posta genelde kisa surer :)

0|0
    0|0
    • Bu kadar mı kısa

• Cinsellik konusundaki düşüncelerim biraz farklı

• yani fikirler konusunda tartisilmaz asla kotu bir lafimda olmaz sana belli kotu biri deilsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Dedemin bir sozu vardır..

Anlat anlat guzel oluyor.:))

Onlara bunu soyle canım.:))

1|1
    0|0
Yükleniyor...