Artık mastürbasyonda beni kesmiyor, yapıyorum ama yok faydası

evet 26 yaşına geldim bakire olduğum için her gün mastürbasyon yapıyorum şu sıralar beynimde hep cinsellik var .. erkek arkadaşım var ama evlilik öncesi cinselliğe karşı olduğum için o çok istemesine rağmen bunada izin vermiyorum.. ama artık mastürbasyonda kesmiyo çok sık yapıyorum belki o yüzden beynimde hep seks var ne yapıcam ben :((

Güncellemeler:
her an aklımda seks var hep cıkmıyor bıt turlu beynımden
bendemı sorun acaba? yoksa benım yasıma gelen herkez böylemı?
sanal sekse karsıyım zaten o benı hıc kesmez :D

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun sende kendini ona odakladığın için böyle oluyor. Mastürbasyondan uzak kalmak için kendine uğraşlar bul. P*rno falan izliyorsan uzak dur. Kendini yapmamaya odakla inan kurtulacaksın her gün yapmaktan

2|0
    0|0
    • amın ben baya abartım hergun p*rno fılm ızlıyorum bazen gunde 4 5 masturbasyona kadar cıkıyorum.. sımdıde bunlar hıc kesmıyo acaba bende bır sorunmu var ? yoksa herkez böylemı?

• cok sık yanlız kalıyorum evet.. ama dedıgın dogru olabılır canımı sıkan bır cok sey oluyo bu yuzden bu sekılde davranıyorum belkıde

• :) Tahmin ettiğim gibi. Evde yalnız kalmamaya çalış. İlle evde olacaksan kitap okuyarak kendisini meşgul edersin. Kendine sürekli mastürbasyon yapmayacağım de. 2-3 günde bir tane iki tane yapmaya gayret edersen sonra kendiliğinden düzene girdiğini fark edersin :)))

Erkekler Ne Diyor 24

• Konuyu aklından çıkaramıyorsan cinsel terapi almanda fayda var.Bu şekilde mutsuz olursun.

1|1
    0|1
  • Ya bi evlenin bi ya. Valla... Neyi bekliyorsunuz ki?

1|0
    0|0
    • işte uzuyo ılıskıyı bır turlu o noktaya getıremıyorum uzuyo uzuyoooo bıktım artık

• cok haklısın ..bende söylemeyı dusunuyordum zaten..

• hadı be :D söyleyecem söyleyecem artık

• Bu yaşlarda çok normal, bende de cinsel açlık tavan yapmış durumda. Gidip de kimseyi taciz etmiyorum tabii ki... Vücut ergenlikten itibaren istemeye başlıyor, biz ahlak kuralları gereğince sürekli bu dürtüyü bastırıyoruz. Sana tavsiyem, sevgilin de varken küçük bir şeyler yapmak. Yani o sürtünerek boşalma dedikleri şeyden deneyin. Bolca öpüşün falan, kadınlar öpüşmeyle bile orgazma ulaşabilir diye okudum. Bütün mesele sinir uçlarını uyarmak değil mi zaten? Yok eğer evlenmeden olmaz diyorsan, bizim gibi mastürbasyona devam etmek zorundasın. Mastürbasyon da yapmazsan insanın kafası hep cinselliğe odaklanıyor ve iyi olmuyor.

1|0
    0|0
  • malı elleye elleye pörsütecen ondan sonra kocana onun hesabını ver bakalım kim elledi kız bunu bu kadar demiyecekmi laçka etmişsindir hergün beş defa kurdalayarak 26 yaşında bakire kalacam diye derdin ne 25 falan olsa anlardımda

2|1
    0|0
  • zaman bollugundan oluyor bide enerji veren yiyecek içecek aşırı tatlı tüketimi felan da etkili :PP evlenmek şart :P

0|0
    0|0
  • eğer erkek arkadaşınla beraberliğiniz uzun süredir devam ediyorsa tam olmasa da yavaştan yavaştan yüzeysel olarak başla bence. yoksa gidişatın hiç iyi değil valla.

0|0
    0|0
  • bakire vibratorleri var belki işine yarar ama evlen bence artık :D bide masturbasyon oyle birşey ki yaptıkça yapasın gelir yapma isteğin daha da sıklaşır. azalt yavaş yavaş.

2|0
    0|0
  • azalt biraz mesela 1 hafta yapma sonra mast. ın ne kadar değerli oldugunu anlarsın :)

0|0
    0|0
  • beyninden çıkaramıyorsan kafanı beyninden çıkar

3|0
    0|0
  • evlenip hayal kırıklığına uğra kendine gelirsin.

0|0
    0|0
  • Çİvi çiviyi söker , artık sen yapmalısın bir an önce bu işi, yoksa hayatını etkiler , hep seks düşünerek ,

0|0
    0|0
    • zaten cok kötü bır sekılde etkılıyo .. sankı bosuna yasıyorum bazen kendıme acıyorum

• aynen öyle kendımı bıldıgım ıcın tutuyorum kendımı.. bır anlık zevk ıcınde hayatımı mahvetmeye deymez yoksa ooo :D

• açık kullanıcı olarak eklsene beni.

• bazı insanların libidosu yüksek..bence çok kötü bir durum değil..Umarım partnerinin libidosuda sana ayak uyduracak kadar fazladır...

0|0
    0|0
  • sanal sekse başla ;)

1|1
    0|1
  • Sana buz sarkıtlarıda az gelir...

0|1
    0|0
  • evlenene kadar devam edebeksin başka çaren yok.parmağına kuvvet hadi kolay gelsin.

1|0
    0|0
  • yalnız değilsin ben de öyleyim bi şekilde idare edeceğiz artık.

0|0
    0|0
  • bu hastalık resmen..ilaç falan kullan azalt şu içindeki dinmeyen ateşi:D

0|0
    0|0
  • Sanal seksi denedin mi hiç...

0|1
    0|1
  • Erkek arkadaşınla oral yapabilirsin bence. Bir nebze olsun seni rahatlatacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • tiz vakitte evlen koparana kadar yaparsın

0|0
    0|0
  • anal seks yap rahatlarsın...

0|0
    0|0
    • yuhhhhhhhhhh ıgrencccccccc...

• sakın yapma, o günahın altından kalkmak mümkün değildir

• korkunc bırsey zaten allah korusun evlı olsamda karsıyım zaten

• bunye istiyor, normal yaşlarda bu işler yapılda atladeve olmadığı daha net anlaşılacak.

0|0
    0|0
  • sabretmekten başka çaren yok

0|0
    0|0
  • Aynen ya valla bende hem mastrübasyon yapmak istiyor canım hem de yapmamak haftada 4 e düşürdüm durum vahim anlicağın ama bir yandan da sıkıldım düzenli bir cinsellik istiyorum:S

0|0
    0|0
    • aynen artık bıktım usandım bosuna yasıyorum sankı en guzel yıllarım böyle sacma sapan bır sekılde bıtıyo

• bos ısler hem o sekılde aldatmıs olurum ıstemem..

• ya ne yapıcaz o zaman o yok bu yok ya oruç tuttuğum halde akşama kadar çalıştığım halde banamısın demiyor lanet olsun ya:S

Kızlar Ne Diyor 5

• Sende mastürbasyon tiryakiliği var :) sağlık bakanlığından yardım alabilirsin :) birden bırakma zor olur azaltmaya bak :) o kadar sık yaparsan tabii zevk almazsın haftada en fazla 2 çok azarsan 3 ama hergün hergün çamaşır değişir gibi mastürbasyon yapman iyi değil .

0|1
    0|0
  • beybi senin ki tamamen keyfi bi şey, istiyosan çok kolay engel olursun. kadınlarda bi tazmanya canavarı gibi sağa sola saldırma olayı yok ki

boş vaktin çoksa erotik sahneleri olmayan filmler izle kendini meşgul et,sabah koşularına çık

en basiti soğuk duş al. toton donunca başka şeyler pek aklına gelmez kanımca :)

0|1
    1|0
  • 26 yasındasın ve hala seks yapmamıssın.

Doğaya karşı geliyorsun.

0|1
    3|4
    • evet sevıstım ama seks yapmadım daha yanı hıc sevısmesem daha ıyı yarıda kalınca cok daha beter oluyo

• hanı ılerde belkı sıkıntı olur o yuzden beklıyorum.. ama bekleye bekleyede nereye kadar ... puff

• Ne sıkıntısı olacak ? Orgazm sıkıntısı olacak bu gidişle. Kendi ayaklarının üzerinde durabiliyorsan yapmak istediğin şeylerden pişman olma.

• bir an önce evlen...

0|0
    0|0
  • dediğin gibi mast.kesmiyor seni .. başka şeylerle uğraş aklına gelince sevgiline güveniyorsanda beraber ol rahatla bacım

1|0
    0|1
    • yok hayır ozaman benı terk eder kesın

• kızın aklına girme kızlık elden gidecek .bak sen ona uyma

• banane canım benim söylediğimlemi hareket edicek

Yükleniyor...