Kızlık zarı dikimi?

Arkadaslar evet bir hata yaptım ama şu an cok pişmanım kızlık zarını kalıcı kızlık zarı dikimi olarak diktiricem aranızda diktiren var mı kesin kanama oluyor dimi? Ve İstanbul da iyi bildiginiz bit doktor var mı?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• . Tamam kardeşimiz bir hata yapmış ancak pişman onu yargılamak doğru değil. Empati yapıp duşunun bakalım o zamanda ya boşver diktirme kalsın filan diyecek misiniz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• ne kadar basit sizin için. eğer sen diktir daha sonra yine ziktirmezsen beni ziksinler. sende mesuliyet duygusu yok. sende vicdan yok. sen evleneceğin adamı nasıl kandırmayı planlarsın. daha evlenmeden evleneceğin adamı aldatmayı planlıyorsun.

utanmadan bu işleyeceğin günaha milleti ortak edeceksin öyle mi.

arkadaşlar hiç biriniz yardımcı olmayın aynı günaha ortak olmayın.

adam gibi evleneceğin adama doğruyu söyle

1|1
    3|0
  • Kesin bozulduğundan emin misin?

0|0
    0|0
  • Pantoloncu Ramazan var bizim burada iyi yapıyorlar işlerini istersen bir uğra.

2|1
    0|0
  • boşver kızlıkzarını kızlar akıllıdır değilmi bunun bir çaresi vardır evleneceğen kişiye bunları söylemelisin erkek sanki sütten çıkmiş akkaşık mı birbirinize dürst olmanız yeter bırakın bu takıntıları

2|0
    0|0
  • Kilometresi düşürülen arabalar gibisin

1|1
    2|0
  • Madem bukadar önemli insan deldirdiğini diktirmemeli..
    Diktirecekse de hiç deldirmemeli..
    Uçan memeli kaçan memeli koşan memeli..

0|0
    0|0
  • sonuna kadar dinleyiniz

www.videoislami.com/.../

0|0
    1|0
  • ne olcak sonumuz?

0|0
    0|0
  • Diktirsemde az bir farki vardır normalden qcijca bakire olmadigini bilsinler bir gün ogrenirse ilerdeki esin daha kotu olur

0|0
    0|0
  • Ewlenmden 2 3 Gun once dıktrmen lazım yoksa faydası olmaz Ama bu sekilde kocanı kandırrsın allahı degil

0|0
    0|0
  • Hanımefendi ilişkiden maximum 3 gün önce operasyon gecirmelisiniz

0|0
    0|0
  • Diktir git

0|0
    0|0
  • pişmanmışsın ama ömür boyu bu yükle nasıl yaşayacaksın

0|0
    1|0
  • Terziye git o halleder. ya da mandıraya git eski kaşarları yeniye çevirme de en iyi onlar

1|0
    2|0
  • Hata yapmaya meyilli kızlara ders olsun

0|0
    0|0
  • Verdiğin kişi nasil kandirdi seni merak ettim

0|0
    0|0
  • Ankarada olsaydın yardımcı olurdum sana

0|0
    0|0
  • Dikilir ama çok az bir zaman sabit kılar.

0|0
    0|0
  • Fenasi bey var

0|0
    1|0
  • boşver şimdi ne diktiyorsun biraz daha işini gör evlenmeden 1 2 ay önce diktirisin. rahat rahat yaşa sıkıntıya girmezsin hemde...

0|0
    1|0
  • ben dikerim!

0|0
    0|0
  • Vermeden önce düşünseydin bunu kanka.

0|0
    1|0
  • Ruhunu da diktir

0|0
    0|0
  • Patlat patlat sonra namuslu çocuk ara... yazıkk

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Diktirme. Karenterini de mi zedeleyeceksin? bir gün evleniceğin adam çıkarsa karşına ben buyum de kabul etmiyorsada haklı yani

1|0
    2|0
  • yaptın bir hata madem dürüst ol geç karşısına sevdiğim insanla oldum pişmanımda başkasıda olmadı de dürüst ol bu dünyada kandırmak kolayda ya sonra?

0|0
    1|0
  • Kenndini kandırma derim oruspuluk yapsan bu yazdıgın kadar kızmazdımm :)

1|2
    0|0
  • diktirme yapay kızlık zarı cıktı :) boşa dikimle ugrasma ama bu yapay zarın orjınalını satan sadece bır yer var gerısı sahte işe yaramaz onuda söyleyım

0|0
    0|0
  • ben doktorum sorularınızı bu konuda cok fazla hastamın tecrubesını dınledım aıle hekımıyım ama yınede bayanlar sorunlarının cogunu gelıp anlatıyorlar özelden yazarsanız sıze bilgi vereyım

0|0
    0|0
  • bence böyle birşey yapma pişman olduysan bile yaşadın sırf adamın teki zarsız kadın istemiyor diye böyle kendini küçük düşürücü birşeye kalkışma seni seven gerçekten seviyorsa böyle sever

0|0
    0|0
  • Hastanelerin kadın doğum dr. ları bu işlemi genelde yapıyor. Ama gideceğiniz yer A+ hastaneler olsun. Onlar bu tarz şeylere alışıklar. Özellikle yaptığını bildiğim kadıköy çarşısındaki hastane. Erkek bir kadın doğumcu var. Telde evet yaparım demez ama yüzyüze görüşmede yaptığını söyler. Çok hastamıza yaptı.

0|0
    0|0
  • Surtuk gibi yasayip, prenses gibi evlenmenin hayalini juran kizlar var. Bu soz sana cok yakisti...

2|4
    3|0
Yükleniyor...