Ciddi bir rahatsızlığım mı var yoksa hamilelik belirtileri mi? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Yaklaşık bir haftadır çok canlı yoran rüyalar görüp sırılsıklam terle uyanıyorum. özellikle bacak aram terliyor..

yediklerime pek dikkat etmiyorum bikaç gündür midem çok kötü dün arkadaşımda iki dilim pizza yedikten sonra kustum.. normalde asla böyle bir şey olmazdı.

reglimin 3. gününde eşim içime boşalmıştı. üzerinden yaklaşık bir iki hafta geçti.

mide problemim halen devam ediyor gün içindede aşırı terleme krizleri eşliğinde devam ediyor. ara ara başımda dönüyor gibi..

sizce bu verem gibi bir hastalık belirtisi olabilir mi yoksa hamile olma ihtimalim mi var?

kendimi çok kötü hissediyorum fikri olan yardımcı olabilirse çok memnun olurum.

1|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hamilesin demeden önce bir kaç soru sormam gerekiyor veni yanlış anlamadan cevaplarsan daha iyi olacak
    kasıklarında ağrı ve göğüslerinde ateşlenme ile dokunurken ağrı var mı
    Yağlı yemek yaparken mide kalkması var mı
    genital bölgede akıntı var mı

0|0
    0|0
    • kasıklarımda ağrı ve akıntı var. ama evet yemeği düşününce bile midem kalkıyo bikaç gündür.. ve bulantıyla böyle bir ateş titreme geliyo gibi oluyo..

göğüslerimde bir şey yok ama hamile olsam bile erken değil mi bu belirtiler iki hafta için?
      çok teşekkür ediyorum buarada.

• istemiyorum şu an

• İşte orası senin dediğinle olmuyor. Nasibinde varsa ne kadar korunsanda kalıyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende hamileliğimin ilk aylarında senn gibiydim şimdi 7 aylık hamileyim yemek görünce midenin bulanması nor

0|0
    0|0
    • Pardon yarım kaldı normal bence ama büyük ihtimalle hamilesin tebrik ederim:)

• haklısın kesin öyle belli olur. çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim :) istediğiniz gibi olur inşallah

Yükleniyor...