Vajinal bölgem için?

yıllardır hem traş bıçağıyla aldım ama artık tüyler iyice kalın kıllar oldu ve çok kötu bır bir görünüm olusuyo artık jilet surmek ıstemıyorum sımdı agdayla almak istesem sorun olusur mu

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• dayana bileceksen al ama hem dayanamazsın hemde bu saatden sonra sarkmalar çabuk sonuçta, bu sarkmalar vajina yapısını bozar ve estetik açıdan partenerin için güzel olmaz, en güzel jilete devam et ama bayanlar için olan jileti kullan renkli olanlardan , çünki çelik yapısı çok hasas 316 l kalitesinde oldugundan sizi daha iyi hissettirecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• jilet tüyleri kalınlaştırıp sertleştirdiği için ilk bir kaç denemende acı verir. ama sonra düzelir. çok da rahat edersin. en erken 1 ay en fazla 3 ay temizlik sıkıntın olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence hiç de kötü bir görüntü değildir , makas ile kısaltmayı dene , çok daha seksi ve kadınsı olacaktır

0|0
    0|0
  • Ya nolcak bu kadar sıkma görüntüsünü nasıl olduğunu sonuçta çıkıyo kesceksen kes kesmiceksende soruna gerek yok

0|0
    0|0
  • Jilet değdirmeseydin be bacım. Lanet olası kökler kalınlaşıyor.

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • jilet değen yere ağda olmaz diye biliyorum jilet kökten güçlendiriyor çunku

0|0
    0|0
  • veet soğuk ağda dene bence

0|0
    0|0
  • bırak uzasın ne olacak bir süre sık traş yapma

0|0
    0|0
  • en fazla bı kere alırsınnn sonra saten jılete devam edersın meraklanma

0|0
    0|0
  • Oluşmaz al gitsin.

0|0
    0|0
  • Olcak tabi günlük dusunu alıp traslamak varken miss gibi ne gerek var agdaya be o kadar acıya

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra ağdayla alman bayağı kanamalı olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oncelikle normal agda kullanmani onermem. Sir agda kolaylik hem aci cekmeni hafiflestiriyor hem de kil koklerini inceltip beslemedigi icin ince tuy cikartiyor. Agdaya git bence aldirma. Jiletle aldiktan bir hafta sonra mesela bir cm kadar uzasin oyle git sor agdayla aldir. Bir de tuy azaltici bir serum bulup kullan madecassol diye bir krem var o da ise yariyor. Emin ol buyuk rahatlik. Jilet kadar berbat bir tuy alma yontemi olamaz.

0|1
    0|0
    • madecassol tuylerı mı azaltıyo

• Tuylerle ilgisi yok aslinda alinan bolgenin kil koklerinin sıkılaşmasini sagliyor ve derideki rengin acilmasini da sagliyor.

Yükleniyor...