Gencler soruma bakin?

Vajinada birlesme yerinde muthis bir yanma hissediyorum. İcerdem disariya cikan pembe bir parcaet var ne oldugunu bilmiyorum ama rahatsiz ediyor. Simdi de yanmaya basladi giris yerinim kenarlari nedendir?,

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Git bir kadın uzmanı doktoruna görün neyse çıkar ortaya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O soyledigin parca et değil labia minör dür ayrica yanmaya sebebiyet vermez büyük ihtimalle enfeksiyon kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
    • O nedir peki sorum o asil digeri enfeksiyonmus haklisin? O et parcasi rahatsiz ediyor beni ucu disarda kotu bisey

• O kadar cirkin durudgunu dusunmuyorum acikcasi. Bak simdi anlaticam aynadan bakmaya calistim ve kesinlikle delik gozukmuyor ikinsamda gozujmedi onunde et parcasi var ve gerisini goremiyorum kapali oldugunu dusundum ama adet goruyorum yani delik var ama ben gormeiyorum o kadar yogun bir parca. İki parca hatta ortasinda da delik var parcalarin ucu sivri pembe et parcasi gibi hatta dokundukca tahrik eden bir parca

• Bak şimdi kötü gozuktugunu dusunmuyorsan zaten pek bir sorun yaratmaz sana ayna karsisinda kendi vajina deligini görmen zaten normalde zor bir durumdur tahminen konusuyorum muayine etmeden bilemem ama büyük ihtimalle senin iç dudakların büyüklüğü doğuştan gelen bir şey yani cinsel ilişkiye girdiğini düşünmüyorum ayrica vajina girisi ve dudakları o kadar çok sinirle ve kan damarlariyla kaplıdır ki inanamazsin yani dokundugunda tahrik olman normaldir hatta bana görede görünüş itibari ile tahrik edicidir

• Hiçbirşey anlamadım. Parça et derken klitoristen bahsediyorsun galiba. Mast yaparken tahriş etmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • bak güzelim bakiremisin sen ne yaptın durduk yeremi oldu bu?

0|0
    0|0
  • iç çamaşırından ya da kullandığın yumuşatıcıdan da kaynaklı olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora gideceksin

0|0
    0|0
  • görmeden bir şey söylemek zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1