Kızlık zarımı neden yırtamıyorum?

Kimseden öneri, tavsiye falan beklemiyorum baştan söyleyeyim kendime göre yapma nedenlerim var. Sadece bilgili olan insanlar yorum yazarsa sevinirim.

Kızlık zarımdan kurtulmak istiyorum, daha önce de denemiştim bugün 2. kez denedim parmağımla fakat aldığım sonuç yine ağrıdan, acıdan fazlası olmuyor. Zaten vajinam çok dar ancak parmakla yapabiliyorum fakat zara ulaştığında ne kadar bastırırsam bastırayım yırtılma meydana gelmiyor ve canım çok yandığı için bırakıyorum. Sizce canımın bu kadar çok yanması normal mi? Ne yapabilirim kesin sonuç almak için?

0|0
8|38

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Kızlık zarı aslında bu kadar zorlamaya dayanmaz... Evet esnek zar vardır ama ya senin acı eşiğin çok düşük, ya da bu kadar ağrıya rağmen birşey olmuyorsa sağlam bir yapısı var...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim güzel cevap için. Ben acı eşiğimin düşük olduğunu sanmıyorum aksine neredeyse acıyı seven bir insan bile sayılabilirim ama bunun acısı ne bileyim başka oluyor kol bacak gibi bişey değil. Ben de anlamadım parmağımla hissedebiliyorum zarı ama parmağımı ne kadar itersem iteyim zar bozulmuyor esniyor gibi sadece ama yırtılmıyor ve acıyor tabi. Başka nasıl kurtulurum bundan illa gözümü karartıp acı macı demeden devam mı etmem lazım

• Arkadaşım belki de zaten bozmuşsundur, belki de zorladığın başka vajina kanalındır...

Erkekler Ne Diyor 37

• Bazı zarlar esnektir ve yırtılmaz. Doğum ile anca yırtılır.. Seninki de esnektir muhtemelen uğraşma..

0|0
    0|0
  • ıslanması lazım..
    o zaman çok fazla acı hissetmezsin..

hazır olman lazım yani, hem fizyolojik hem psikolojik olarak :)

0|0
    0|0
  • senin başarısız olmanın sebebi acıdır sen ağrı hissettiğinde bırakıyorsun fakat erkek o acıyı hissetmediği için devam eder ve zar yırtılır

0|0
    0|0
  • Orgazm olduktan sonra dene? Bu arada bunu cevaplamasanda olurda bir arkadasimda ayni seyi yapiyordu yumurtaliginda kis vardi ve ameliyat için kendini bozmak zorundaydi

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim simdi

0|0
    0|0
  • İnsan bazen sırlarını dertlerini mutluluklarını paylaşabileceği kendini yanında önemli mutlu hissedebileceği bir sevgili sırdaş arıyor işte

0|0
    0|0
    • o değilde soruyu yanlış yere sorduk iyimi takılan internetin acizliğine uğradık :D

• şu konuya bir acıklık götüriyim ağı rencide olduk internetim aşırı yavaş sağ olsun ttnet tıklayınca yazılar sonradan geliyor yavaş yavaş bende yazıları görmeden soruyu direk yazıp gönderdim meyerse yanlış soruya tıklamışım :)

• WEHQTQTQTSTTSQ

• Bunun gibi psikolojik rahatsız kişilerde var işte yazık...

2|0
    0|0
  • Peki cok mantikli bise sorsam? Parmagini soktugunda bile aci hissediyorsan penis girdiginde napican onu dusun? Dersenki seks yapmak icin bozmuyorum zari, o zamanda sormak istiyorum amacin ne?

0|0
    0|0
  • www.kirmizishop.com/brave-herwith-urun770.html

bir Türk gencinın yerini doldurmaya yetmez belki ama yararlı olabilir

0|0
    0|0
  • Kendi kendine bıçak saplaya bilirsen ancak yırtabilirsin olay aynı buna benziyor. Bile bile yapmak zor olur.

0|0
    0|0
  • Canımın yanma sebebi zar zaten bak biraz daha zorlarsan yirtacaksin diyor sana

0|0
    0|0
  • Kendini at bir erkeğin kollarina o halleder..

1|0
    0|0
  • Vibrator al otur da niye bozmak istiyorsun onu çözemedim ya da becert kendini.

0|0
    0|0
  • Bunu yapmanın nedeni ne özelden yazarmısın kesin bir tavsiyem var o zaman kesin bozulur yırtılır zar

0|0
    0|0
  • Kalemle dene hem uzun hem ince amac delmek yirtmaksa

0|0
    0|0
  • İnanın ilk defa duydum hocamla konusacam bu konuyu

0|0
    0|0
  • Bu fikrim yok doğrusu. Yaşın kaç ki
    Boşver zarı marı dursada olur durmasada takma bu kadar

0|0
    0|0
  • Esnektir de manyak misin sen neden yapiyosun bunu aklin basinda mi

0|0
    0|0
  • Kan gelmediyse esnek Zara sahipsin

0|0
    0|0
  • Bir obje dene ya da birleşme sırasında dene olmuyorsa çok esneksin sanırım

0|0
    0|0
  • sazan. avi :D

0|0
    0|0
  • kızlık zarı yırtılır :D

0|0
    0|0
  • Esnektir ama neden parmakla yapay bir penis bul olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Okadar istiyorsan kızlığını bozmayı gel ben itinalı bir şekilde bozayım niye okadar uğraşıyonki

0|0
    0|1
  • soda şışesı sokk

0|0
    0|1
  • madem yırtcan gibeyim seni bir sike yarasın bari zevk alırsın

0|0
    0|0
  • Nasıl bir derdin var bilmiyorum. Zaten gizli sormuşsun neden yaptığını da söyle bilelim.

0|0
    0|0
  • yırtıcı şahine ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • Caninin yanması gayet normal bunu ya kafan güzel yapcaksin ya da bir erkekten isteyeceksin

0|0
    0|0
  • salatalığı dene

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 8

• Yirtilacagi icin normal. İlk denemeni kendin yapiyorsun ama bir erkekle yaşamak daha güzel olur senin icin. Tabii senin tercihin.

Caninin az acimasi icin kayganlastirici jel kullan almaya utanirim diyorsan bebe yağı sür ve bir cisimle vajinana sok o yırtar zarını. Biraz fazla aciyabilir ama. Bir erkekle yasayinca bile kacmaya cslisiyor insan ilk deneme de. Ben 3 gun acisini yasadim.

Dedigim gibi bir cisimle daha kolay halledebilirsin önce kendini zevke getirirsen daha kolay olabilir.

0|1
    0|0
  • Bana özel mesajla ulaşır mısın lütfen?

0|0
    0|0
  • Onu yırtana kadar beynin kanamadan error vermiş zaten, sende haklisin..

0|0
    0|0
  • yaparsan başkalarınında sana karşı nedenleri olabilir

1|0
    0|0
  • oha yaa , nasil bir psikopatsin sen? ilginc yani

1|0
    0|0
  • Ahhh napıyosun sen ya yapma şöyle canını yakacak şeyler madem niyetlisin git yap biriyle yırtılır yoksa parmakla uğraşma penise benzer bir şey kullan her kızlık zarı öyle çabuk yırtılmaz bazıları geç yırtılır belki de sen yanlış yeri zorluyorsundur zaten yırtılmaz ki zar sadece yıpranır yıpranınca da kan gelir bazen iki üç kez gelir bazılarında da hiç kanamaz.

0|0
    0|0
  • canin neden o kadar yandi bilmiyorum ama o kadar aci veren bir sey degil yani sok parmagini

0|0
    0|0
  • Yapma ya :/ Eşin bozsun :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...