Kapat

Reglim gecikti neden?

Erkek arkadaşımla 10 gün önce kadar beraber olduk en son ama korunuyorduk. Normalde gününden hiç sekmeyen reglim 3 gün gecikti. Stres vs altında da değilim nedenini anlayamadım. Sizce nedendir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 strese baglı olabilir
    2 kist vardır ondan kaynaklana bilir
    3 enfeksiyondan dolayı olabilir
    4evlimisiniz bilmiyorum ama hamilelik olabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• 10 gün öncesinden öncekilerde korunmasız ilişki yaşadın mı başka?

0|0
    0|0
  • mevsim bile etkiliyebilir..

0|0
    0|0
    • Daha önce de bir sürü mevsim geçti bir kez bile sekmemişti

• hiç sekmeyip bir anda 2 haftaya yakın sekeni gördüm yaz tatilinden çıkınca.. bu arada erkek arkadaşın eli ile dokunduysa ya da bir şekilde mikrop kaptıysa o da geciktirir..

• baba oluyorum oley :D

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
    • Zannetmiyorum.

• Dedim ya aslında gecikmesi normal bir durum ama 13 senedir regl oluyorum 1 ay bile gecikmedi daha önce. O yüzden panik oldum.

• Herşeyin bir ilki varmış demek bu sefer gecikmiş :D korunduysanız zaten hamile olma olasılıgın yok denecek kadar az dert etme derim

Kızlar Ne Diyor 3

• Hangi korunma yöntemini kullanıyorsunuz? Çünkü hiçbiri %100 koruma sağlamaz. En etkilisi prezervatiftir. Ama o bile delinmiş olabilir, yırtık olabilir.. Olabilir yani bunlar. Yapabileceğin tek şey biraz daha beklemek.

0|0
    0|0
    • Ben hem hap kullanıyorum hemde prezervatif kullandık, hamilelik durumu olduğunu sanmıyorum

• Yine de olabilir. Sanmamak yine de hamile olamayacağın anlamına gelmez. Bekleyeceksin dediğim gibi. Gelirse gelir zaten

• Bazen kazalar olabiliyor korunsan da. Ama stres, mevsim değişimi filan da etkiliyor. Ya da kist de olabilir. Bir test yap bence yine de

0|0
    0|0
  • TRAFIK VARDIR VUCUDUNDA BEKLE :d

0|0
    0|0
    • Ama durum ne olursa olsun gecikmezdi ilk kez böyle oldu anlayamadım.

Yükleniyor...