Doktordan aldigim korkunc tespit :(?

Arkadaslar ben bakire bir kizim yasim 21. Unide 3. siniftayim ve sozlendim. Erkek arkadasimla 4 yildir sevgiliyiz uzun bir iliski anlayacaginiz. En ufak birsey bile yasamadik opusme dahi ollmadi. Bana hep sen cok temizsin diyen birisi. Kendimi korudugumu biliyor. Konumuza gelelim surekli akinti ve kan geliyor sikayetiyle doktora gittim. Doktorda kizlik zari deligimin normalden genis oldugunu ve kani akintiyi tutmadigini soyledi simdi ben bunu erkek arkadasima nasil soyleyebilirim. ya da soylemeli miyim? İlk gece kan gelmemesi durumunda doktora goturme yasansin istemiyorum. Gayet cagdas biri ama soeu isaretlerim var.

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• eğer şimdiden bir açıklama yaparsan evhamlanır ve sanki birşey yaşamışsın izlenimine kapılır. hiçbirşey yapma, sonradan yaşar görürsünüz. yoksa kuşku tohumlarını ekmiş olursun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bütün zarlar aynı değildir, internette biraz araştırma yaparsanız çeşitlerini öğrenebilirsiniz. Doğuştan kaynaklanan sebeplerden birisidir muhtemelen. Araştırıp, doktorunuza müracaat ettiğinizde sizi bilgilendirecektir.

Bunun doğuştan olduğunu kolaylıkla ispat edebilirsiniz Bu konu o noktaya geldiğinde. Siz yeterince bilgi edinin, ve bunu öyle paylaşınız.

0|0
    0|0
  • Hastalandığını anlat ve bunuda doktor raporuyla elinde bulundur hatta git beraber muayeneye onuda götür..
    Arkadaş hiçmi kafanız çalışmıo yahu.

0|0
    0|0
  • Tabi ki de soylemelisin. .. inanmiyorsa çekip gitsin. ..

0|0
    0|0
    • Oyle tabi ama mesela 4 yildir bisey yapmadik kendimi korudugumu biliyor buna ragmen guven problemi yasar mi? Elinden tutup hastaneye gittikten sonra benim hevesim kacar evlilige

• Güzel güzel konuş bunu yoksa evlenince sıkıntı yapıp ayrılmak isterse çok çok kötü olur sen kendinden emin isen vicdan rahatsa inanip inanmamasi ona kalmış...

inanmazsa seni haketmemistir zaten :S

• açık açık böyle bir rahatsızlığın olduğunu ve doktora gittiğini böyle böyle dediğini söyle. istersen aynı doktora beraber de gidebiliriz dersin. inanacağını düşünüyorum güvenmiyorsa söylediklerine seninle işi yok demektir

0|0
    0|0
    • Peki ne zaman soyleyeyim yani Nisan yapildigi zaman mi yoksa simdi mi sozlensik ama kucucuk biseydi yani resmilesince soyleyeyim degil mi?

• Yani doktora gitmek istemiyorum ne farki kaliyor o zaman ilk gece gidelim direk daha iyi. İste anlamadim bende surekli gecistiriyorum neyin var dediginde rahatsiz oluyorum.

• ya doktora git demiyorum. sadece doktora gittiğini ve olayı anlat. inanıp inanmadıgına göre sen de ilişkini belirlersin. düğün gecesi anlatıp olay cıksa daha mı iyi? inansa bile kırgınlıgın geçmeyebilir o zaman. ilişki yürümez

• Söylemeden bilemezsin.. Söyle en azından herşeye önceden hazırlıklı ol ki.. Yarın birgün hayal kırıklığı yaşama..

0|0
    0|0
  • Erkenden ver kurtul

0|0
    0|0
  • doktordan bunla ılgılı bır tehşis belgesi veremiyecegını sor alırsan sakla

0|0
    0|0
    • Doktor guldu acikcasi nerden anlasilr bu dedim diye. Esnek zarla ilgilide biseyler okuyun bir zahmet dedi

• Doktor bizzat soyledi ama bu basit birsey ben bu kizin zari esnek zar kategorisine giriyor diye bir rapor yazamam dedi ablamla gitmistim oda hakli sen soylersin cocuga konu kapanir dedi bide cocuga soylemem cok zor yani bugune kadar konusu hile gecmedi aramizda

• o zaman guvenıne ınancaksın

• bence söyleme doktora birlikte gidin kontrolüm var de doktor anlatsın

0|0
    0|0
    • O zamam ilk gece gidelim ne farki var ki ben soyledim rahatsizligim var haberin olsun falan dedim oda ne olursa olsun yanindayim falan demisti

• ilk gecenin köründe doktoru nerden bulacan hem gideceiğin doktor seni tanımaz bilmez nerden bilsin bu olayı

• sölemelisin anlatmalısın

0|0
    0|0
  • Onceden söylemen daha iyi olacaktır

0|0
    0|0
  • Sonradan öğreneceğine şimdiden öğrensin

0|0
    0|0
  • Amuda kallıp söyle :-) alla alla

0|0
    0|0
  • bence söyle sorun olmasın

0|0
    0|0
  • Hemen söyle

0|0
    0|0
  • Çatır çatır girecek olan o söyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerekirse birlikte doktora gidin

0|0
    0|0
    • Ne farki kaldi ki o zaman ilk geceden sonra giderdik ben guvensin istiyorum acaba bu kadar uzun iliskide bisey yapmadik ona ragmen suohe duyar mi

• Bunu sen bilirsin yalnızca. Ama korku duyuyorsun diye demistim

• saçmalama ya bunu dersen yalan söylüyosun sanır hem zar kandan ibaret değil darlığından anlaşılır kız olduğun

0|0
    0|0
    • Ben kendisine soyledim boyle boyle rahatsizim haberin olsun dedim detaya inmeden ne olursa olsun yanindayim bunu soylemen hata dedi sonucta.

• Söylemelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...