Penisim eğri ne yapmalıyım?

Arkadaşlar penisim sağa doğru eğri. Açıölçer olmadığı için ölçemedim kaç derece eğri olduğunu bilmiyorum ama biraz fazla gibi göz ile bakınca. Erekte hali bildiğiniz kuzey doğuya bakıyor. Yaşımda 18 sizce ne yapsam. Erken evlenmeyi düşünmüyorum. Zaten büyük ihtimal bu penis ile ilişkiye giremem. Doktora gitmeyede çekiniyorum acaba üniden sonra falan mı gitsem.

Birde ilişkiye girsem ne gibi sorunu olur?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gidersen ufak operasyonla duzeltilir cok eğriyse sikinti yasarsin tabi

0|0
    0|0
    • Ufak operasyon nasıl bir şey yani :)

• Eig icin saol kardesim aynen cok onemli

• Önemli değil kardeş o kadar vakit ayırdın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• giriş yolu kavisli bir hatun bulursan sıkıntı yaşamazsın

0|0
    1|0
  • sıkıntı etme

0|0
    1|0
    • Nasıl etmeyim kardeş.

• benimki egik degil de doktora tabiki görün ama benim sana demeye çalıştıgım korkacak bişey yok egik penislede ilişki olabilir diyorum

• Eğri penis girmesine giriyorda aşırı acı veriyormuş işte ona dayanamaz partner. Şimdi sen benimkinin ne kadar eğri olduğunuda bilmediğinden öyle söylüyorsun tabi :)

• Benim 12 derece kadar sola doğru eğri. Yıllar önce Mayo Clinic sağlık ansiklobedisine baktığımda 15 dereceye kadar sorun olmadığı, 15-30 derece arasınnsa zorlandığı ama ilişkiye girebildiği yazıyordu. Birz içim rahat etti ama bilemedim. O günlerde izlediğm bir filmde adamn penisi benimkindn daha eğrydi ve çok rahat ilişkiye giriyrdu. İlk deneyimim 5 yıl önce oldu ve hiç problem yaşamadım o filmi görmeseydim sadece ansiklobedide okuduklarm belkide rahatlamama yetmeyecekti ve ilişki yaşayamacktm

2|0
    0|0
    • 12 derece dediğin nedir ki onu dert ediyon benimkini bir görsen bildiğin kuzey doğuya bakıyor.

• Ama eğriliğin neredn oluştuğu da önmli. Egrilik ortasından bir anda bir açı kırılmasıyla mı başlıyor böyleyse evet kötü ama kökten itibaren başlıyorsa kuzey doğu bile olsa ilişkiye girebilirsn.

• Muz gibi işte :)

• ilişkiye girmende ne gibi sorun olur olmaz bilemiyorum ama uroloji doktoru gidip göstermelisin utanılıcak birşey değil bu..

1|0
    0|0
    • Abi doktordan değil tanıdıklarımdan utanıyorum niye ameliyat oldun deyince organım eğriydimi diycem ben :)

• Beni ailem uroloji doktoruna götürmüşler lise 1 de iken sonra ameliyat kararı çıktı olduk :)
      şimdien bir görüş almalısın bence doktordan

• Ameliyat kaç saat sürmüştü peki?

• Yamuk yani Çekiçle Düzelt Hacı.

0|2
    1|1
    • İnat etmiş kardeş kaç newtonluk güç uyguladım inadı inat düzelmiyo.

Yükleniyor...