Ramazanda cinsellik bölümü kapatılmalı mı?

Az önce bi arkadaş en sevdiğiniz seks pozisyonu ne diye sormuş.Doğaldır sorar hakkıdır.Bir tanede kıl arkadaş sitem etmiş oruç oruç hiçmi utanma yok sizde bari iftardan sonra sor demiş.Sizce burda bir ironi yok mu?Eğer oruçluysa ne işi var ki cinsellik bölümünde?O zaman oruçluyken p*rno sitelere girip ondan sonra site sahiplerine küfür edelim kaldırın kardeşim şu siteleri ramazanda orucumuz bozuluyo diye.

Güncellemeler:
oruç tutuyosan cinsellik bölümüne girmiceksin arkadaş.beyin bedava.bide utanmadan kendini şu şekilde savunuyo

Kıl arkadaş: Burda yazılanları okuyup ya sıvım akarsa orucum bozulursa ya?

Ben:sıvının akmamasını orucunun bozulmamasını istiyorsan cinsellik bölümüne girme kıymetli arkadaşım.ne demiş ünlü şair?

Ünlü şair: Beyin bedava...

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu açan benim kleopatra ile de bizzat ben tartıstım.

Sonuç itibariyle haksızdır kendisi. aynısını bizzat ben de ona söyledim ''Oruçlu bir insanın bu bölümde işi ne?''

Kendisi şu savunmayı yaptı ; Saf arkadasım sorular sırayla geliyor. ben de açmıs bulundum.

Oysa ki soruda ''SEKS POZISYONLARI'' diyor linkin içinde Şirinler mi çıkacak sanıyorsun içinden ?

Neymis efendim insan onu açarmıs da sıvısı gelirmis de. Kendisi ayrıca bir çok konuda bakirelik kavgalarına da karısır öyle bir insan işte

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• o yorumu ben yaptım evet bana söyleyin arkadaşlar arkamdan konuşmayın .bu yorumu yapmadım ayrıca.tamamını okuyan arkadaşlar bilir.o kadar saptırmışsın ki. o soruya 3 kişi cevap vermiş.çook önemli bi soru olduğu için herhalde. kıl felan demişisn ayıp etmişsin insanları tanımadan etmeden saçma sapan yorumlar yapmayın sizde .gelişigüzel ilk olarak sana ;yorumum byle değilid.salakça felan burada söyleyen birine yazıyorsun .benim dediğimi okumadan .ben sorularda sıradaki soru diye gezerken gördüm.herkes bi yorum yapmış oruç başına vurmuş diye felan .benim yazdıklarımı okuyp da karar vermişsniz. bi ergen aa ne güzel hangi pozisyonu seviyorsunuz diye sormuş .siz ona gelince ergen mast yapacak ondan yapıyor diye dalga geçebiliyorsunuz.biriniz angut demiş okudun mu arkadaşım .yazdıklarımı.angut felan ne yani.BEN KİMSENİN TERCİHİNE KARIŞMADIM AYRICA BANANE.BURADA FİKRİMİZİ BELİRTİYORSAK İSTEDİĞİMİZ GİBİ SÖYLERİZ .tanımadan etmeden cevabı soruyu okumadan yorum yapan arkadaşlar sizlerin de aynı tepkiyi vereceğinizi düşünüyorum.soruyu okuyun sonra.

0|1
    1|1
    • Soruyu gördüm ve soru cinsellik kategorisi için gayet normal bir soru.

Ayrıca orada karşıma anasayfada çıktı demişsin ama soruya girmek zorunda değildin.

• bir de sormamış arkadaşlar direk link vermiş .neden anlamıyorum hepiniz de yorum yapmışsınız.abazanın birilink veriyor hangisini seversiniz diye ben de karşı çıkınca sorun mu oluyo.karşı çıkıyorum evet.bu da benim fikrim seversiniz sevmezsiniz hiç ilgilenmiyorum ama soruyu cevabı okumadan arkamdan iyi konuşmuşsunuz.

• bana göre doğal değil benim fikrim neden saygı duymuyorsunuz.canımın istediği cevabı veririm saygı çerçevesinde .bu da benşm fikrimdi neden bu kadar dallandırdınız anlamadım.sizene ki.hayır sıradaki soruya basınca direk çıkıyor.

• İsabet oLurdu da... :/ Geçti borun pazarı ... sinir kat sayımı 5 katına çıkarıyorlar.. yolda görsem elektirik şoku veririm yeminlen .!

2|0
    1|0
    • ben dedim arkadaşım soruyu okuyun ve cevabı da öyle karar verin.burada biri bir şey diyor diye hepiniz bağnaz ilan etmişsiniz.soruyu gördünüz mü de böyle asıp kesiyorsunuz.karşıma tesadüfen çıktı.abazanın biri zevk yaşayacak diye mi bütün merakınız

• Ben aslında bu yorumumda cinsellik sorularını soranları eleştirdim ve senin cevabını artıladım...

ön yargı ile yaklaşan sensin...

• beyin bedava evet ama sizn bildiğiniz alttaki beyin.ben fikrimi söyledim siz de söyleyebilirsiniz .hem angut kıl bilmem ne ne kadar ayıp sözler ben de sana angut desem mal desem hoşuna gider mi?bu kadar mı sinirlendin yani.senin sorun değil bir şey değil.

0|0
    1|1
    • arkadaş kesmiş kemiş konuşmanın tamamını .son kısmı almış yapıştırmış öyle olmuş.ben dedimki bunu bri gördüğünde orucu sakat olur dedi isteği gelebilir dedi o da dışarıda yemek yiyenleri görünce de isteği gelir dedi ben de bunu açıkladım .yani dank diye yazmadım .

• Bu kadar bağnazlık olamaz.Seçtiği en iyi cevap da " dinden çıkar. " ibaresinin bulunduğu bir cevap olmuş.İnsanların ne kadar anlamadan, sorgulamadan hemen kabul ettiğinin apaçık kanıtı.

Hem her cinsellik düşünen cenabet mi oluyor? Aslında bunda dininde etkisi var...Saçların kapalı olmasıyla şehvetin uyandırılmasını engelleyen bir dinde bu tarz düşünceleri benimseyen kişilerin olması normal bir durum.

0|2
    3|0
    • sen aşmışsın direk dine karşısın :) ben masum bi sitemde bulundum beni ortak etme kötü emellerine :D

• Katılıyorum

• ben dedim arkadaşım soruyu okuyun ve cevabı da öyle karar verin.burada biri bir şey diyor diye hepiniz bağnaz ilan etmişsiniz.soruyu gördünüz mü de böyle asıp kesiyorsunuz

• Ramazana saatler kaldı:)

0|0
    0|0
  • herkes özgr her istediklerini sorabilirler ve herkes de istediği yorumu yapabilir sende çelişkilisn arkadş burda

0|0
    0|0
    • tabi canım okuma yazma bilmeyenle yazıyı icat eden eşit diyosun :)

• ben dedim arkadaşım soruyu okuyun ve cevabı da öyle karar verin.burada biri bir şey diyor diye hepiniz bağnaz ilan etmişsiniz.soruyu gördünüz mü de böyle asıp kesiyorsunuz

• kim dedi onu? :)) saçmalamış arkadaş.heralde oruç başına vurdu.

0|0
    0|0
  • bırak dağınık kalsın,kapanmasın.

acıktım ben ya. asıl sorun şu ki oruclu olmadıgım halde iftarda yemek yiyorum.

0|1
    0|0
  • o zaman ramazanda karı kocalarda cinselliği rafa kaldırsın anlayın artık sunu ramazan kandil kadir gecesi eşinle cinsellik yasamak gunah değilk cinsellik bu kadar günah olsaydı allah kullarını baska turlu yaratırdı orumcekler...

0|0
    0|0
    • ben dedim arkadaşım soruyu okuyun ve cevabı da öyle karar verin.burada biri bir şey diyor diye hepiniz bağnaz ilan etmişsiniz.soruyu gördünüz mü de böyle asıp kesiyorsunuz.abazanın biri zevke gelecek diye yorum yapmışsam suç bende mi?

• ben seninle muhatap olmuyorum bile ... benim yorumum sana niye koydu ki allah allah

• herkes iron maiden taksin

0|0
    0|0
  • bence kapatılsın,bayramda hediyelerle birlikte açılsın.çok mantıklı.

0|0
    0|0
  • ramazan bitiyo zaten. zittiret.

0|0
    0|1

• bir tek sana yazmadım

• bana niye yazdın onu soruyorum ben?

Erkekler Ne Diyor 15

• E yani madem sıvısı akmasın istiyor Cinsellik bölümünde yemek tarifi verecek halleri yokya :D

Çok salakça bence yorumu :D

2|2
    1|1
    • sesli güldüm bu yorumuna :D

• ben dedim arkadaşım soruyu okuyun ve cevabı da öyle karar verin.burada biri bir şey diyor diye hepiniz bağnaz ilan etmişsiniz.soruyu gördünüz mü de böyle asıp kesiyorsunuz.abazanın biri zevke gelecek diye yorum yapmışsam suç bende mi?

• arkadaş kesmiş kemiş konuşmanın tamamını .son kısmı almış yapıştırmış öyle olmuş.ben dedimki bunu bri gördüğünde orucu sakat olur dedi isteği gelebilir dedi o da dışarıda yemek yiyenleri görünce de isteği gelir dedi ben de bunu açıkladım .yani dank diye yazmadım .

• link dürüstçe

0|0
    0|0

• ben soranın zihinyetini anladım ve katılıyorum keopatra da seni anlamadım:D

• burada biri zevke gelecek diye tepki göstermem yanlış mı?soruların amacı öğrenmek mi yoksa milletten zevk çıkarmak mı ?arkadaş kesmiş kemiş konuşmanın tamamını .son kısmı almış yapıştırmış öyle olmuş.ben dedimki bunu bri gördüğünde orucu sakat olur dedi isteği gelebilir dedi o da dışarıda yemek yiyenleri görünce de isteği gelir dedi ben de bunu açıkladım .yani dank diye yazmadım .

• Cinsellik bölümüne girdiğimden değil ama boşalmadığın sürece orucun bozulmaz. Hangi siteye girersen gir hangi çıplak kıza bakarsan bak yine bozulmaz ama orucun tutmaktan öteye de gitmez =) (tutmuş olursun sevabı kalmaz)

0|0
    0|0
    • Güncelleme: Cinsel ilişki olmaksızın öpüşme, sevişme gibi durumlarda boşalma (inzal) olması h?linde oruç bozulur ve kaz?sı gerekir. Aslında bu gibi fiiller oruçlu için mekruhtur ve bunlardan uzak durulması tavsiye edilir. İstimn? (el ile tatmin sonucu boşalma) da orucu bozar ve kaz?yı gerektirir.

Uykuda iken ihtil?m olan insanın orucu bozulmaz. Dokunma olmaksızın karşı cinse şehvetle bakmak haram ise de, bu bakma veya bu esn?da boşalma orucu bozmaz.

(Cinsellikte gezene kadar bunları araştır

• bence gerek yok oruç tutan bu soruyu tesadüfende olsa görüyorsa ve farklı düşünüyorsa o oruç oruç değil oruç senin nefsinle savaşındır sen oruç tutuyorsun diye çevre sana göre şekillenecekse ne anladım o işten herşeyi gör ama yapman gerekeni yapta oruç tuttun diyelim böyle saçmalık görmedim ben

0|0
    0|0
  • Bak burda harbi haklısın madem oruçlusun ve günaha girmek istemiyorsun milletin tercihlerine ne diye karışırsın ki :D

Dimi biladerim ? :DD

0|1
    0|0

• o değilde orucu tutan kişiler ben basta olmak uzere kımseye oruc tutmayız herkez kendıne tutar sen oruc değilsen bana ne kardesım ben orucsam bundan sanane yanı bence herks ıstedığı yerde ıstedıgını sorsun kısıtlama getımek cok sacma benc e

0|0
    0|0

• kımsenın kımseyı asıp kestığı yok yorumumu nereye cekıyorsan artık

• ahlak, seks, namus vb. konularda çok ikiyüzlü bir milletiz bu yüzden bu konudaki benzer görüşleri ciddiye almamalısın.

0|0
    0|0

• ben başka bir şeyden bahsediyorum. senin yorumuna istinaden yaptığım bir açıklama değil.

• Cinsellikle orucun ne alakası var. Hem bunu da kalkıp ramazanın son günlerinde açman saçma olmuş.

0|1
    0|0
    • açıklamayı okumadan direk soruyu okuyan ön yargılı bir insan daha yakaladım..sen bu hayatta başarılı olamayacaksın arkadaşım :)

• bende olamam belki ama en azından ön yargılı değilim

• Geç kaldın be dostum. Yarından sonra ramazanda yok zaten. Soran sordu çeken çekti..

0|0
    0|0
  • Angutgillere takılmamak azım...!

0|0
    0|0

• @1kleopatra ::: Soruyu görmeme gerek yok , zira bir odunla bir taşı karşılıklı oturtup sonrada Konunuz " Tavuk mu yumurtadan çıkıyor yoksa Yumurta mı tavukdan ? " diye sormak kadar fuzuli ve gereksiz bir husus, asıp kestiğim yok.. Bilmeden bilmişlikten öte bişi değil bu...

• ramazan geldi gidiyor tartıştığınız konuya bak:) isteyen iradesini kullanır, otosansür uygular

0|0
    0|0
  • Yürü bolum :D

0|0
    0|0
  • hacı oruç tutanların sabahlara kadar iskambil oynamasına ne demeli

0|0
    0|0
  • Belki insanlar oruçlarını cinsellik yaşayarak açacaklar ve o nedenle soruyorlar, değil mi ?

0|0
    0|1

• cinsellik bölümüne giripde masturbasyon yapan var mı nefsine hakim olamayan varsa girmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...