Arkadaşlar bir bakın doktara gitmeme gerek var mı bu nedir :/?

Bikini bölgemde ya şöyle gösteriyim http://i.hizliresim.com/5o4JNq.jpg siyah noktanın oldugu yerde sivilce gibi birşey var büyük sivilce sandım patlatmaya çalıştım patlamadı patlamıyor morluk var nedir bu doktora gtmeme gerek var mı kendi geçer mi :/

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen doktora git patlatmayada çalışma, iltihap vardır içerde şimdi çıkan şeyler zarar verebilir o bölgeye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüy var mı o bölgede?

0|0
    0|0
  • ya öyle şeyler patlatmaya kalkılırmı, kanser hücreleri siyah nokta halinde bulunur, öyledir demiyorum ama yanlış jinekoloğa git sonra o sizi yönlendirir,

0|0
    0|0
    • yaaa :O :(

• tamam özelden atın lütfen burdn degil

• gelmediniz? sizi bekliyordum

• sivilce degil ama ben gibimi veya yapısı nasıl yakından cekipde gönderirmisin sadece o parcanın resmini korkma 70 milyon insandan kşmse tanımazseni
    bu arada ben saglıkcıyım amaliyathane teknisyeniyim o yüzden bu tür manzaralara alısıgım yani

0|0
    0|0
  • siğil olma ihtimali olabilir. cildiye doktoruna git soğuk sıvı ile dondurup yaksınlar

0|0
    0|0
  • Guzelim o bolgede anca sivilce cikar
    O yuzden sikma canini biraz daha biyirse patlar o. Bizimde ayalarimizda yag bexesi oluyor. Patlatoyoruz. Ama ya kendi patliyor. Ya da kendiliginden yok oluyor

0|0
    0|0
  • doktora git bayan doktor sec randevu sisteminden sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • resmini çek bir bakalm morluğa şimdi böle bişi diyemeyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iltitaplı sivilcedir. birkaç kez yıkan sivilce kurumazsa doktora gidersin.

0|0
    0|0
  • Eger bir yere carptiysan ya da , orayi temizlerken tahris ettiysen ondan olabilir, fakat rahat edemmiyorsan git:)

0|0
    0|0
    • yok ya hiç bişey yapmadım dedim ya sivilce gibi gördüm sivilce sandım sıktım patlamadı patlamıyor :/

• Beze felan olabilir

• geçer bir şey olmaz doktora gitmene gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...