Ne yapmalıyım arkadaşlar?

Sevgilim göguslerimi ellerken cok sıkıyor ve canımı acıtıyor bunu ona söylediğimde hoşuma gidiyor ele gelmeleri kendimi iyisi hissediyorum diyor ne yapmalıyım

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüsler narin organşardır. Onlara yumuşak davranmasını kendisinin bilmesi gerek zaten. Uyar değişmiyorsa ayrıl eziyet çekene kadar.

0|0
    0|0
    • Aynen cok sıkıyor yaa bir daha konusucam

Erkekler Ne Diyor 6

• yol yakınken bırak gitsin bu gün kendini tutamayan adam leride başka dertler açacak başına. severken canını yakan kişi ileride ne yapar düşün

0|0
    0|0
  • sıktırmayın sonta başın agrır, göğüsünde sıkıntılar çıkar bezeler oluşur, süt yolları tıkanbilir sonra isteksizlik , hasaslık olur ilerde ,2 dakikalık zevkler için bir ömür boyu skınıtya girme , böyle sapıkca kavramlar olmamalı.

0|0
    0|0
    • İstemiyorum ama zevk aldığını söylüyor

• bence sen ondan uzaklaş bulunmayan hin t kumaşı degil, canını yakmasını izin verme , sapıkca

• Sen o esnada aldigin zevkten bir sey demiyorsun. Ama sonradan acidigini hissediyorsun. Sevisme esnasainda sen bir sey demeyince canin acisa bile o hallerini zevk aldigindan dolayi yaptigini fudunfugu icin devam ediyor

1|0
    0|0
    • Diyorum halbuki ama sende inliyorsun diyor ama acidan inledigim oluyor

• amasenin hosuna gitmedigini belirtmen lazım

0|0
    0|0
  • madem söz ile anlamıyor sende onun testislerini sık bu da benim hosuma gidiyor de kıvransın anlar o zaman

0|0
    0|0
    • Ya kiyamiyorum bir yandan da

• Yok ya Allah korusun :)

• önce herkes kendini koruyacak. madem sana öyle yapıyor sende ona yapacaksın. bugün öyle yapam evlenince neler yapar kim bilir

• bugün göğüs sonra oral sonra anal sonra bekaret doğru yoldasın ayrıca biz kaybediyoruz kendimizi bende öyleyim :)

0|0
    0|0
    • Resmen kendinden geçiyor cok bencilce

• adamın amaç yatağa doğru yolda ilerlemek tabiki bencilce olacak :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bencilmis dogrusu

0|0
    0|0
  • hg harun 'cum

0|0
    0|0
  • Senin hoşuna gidebilir ama benim canım yanıyor de. Bu kadar bencil olmak zorunda değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...