Bakirelik bozulduktan sonra az kan gelmesi normal mi?

Bakireliğimi verdiğimde hiç kan gelmemişti ama canım çok acımıştı ve ondan 1 saat falan sonra çok az açık renkte kan geldi bu normal mi?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Normal çok normal hatta. Ama sevgilinin davranışı normal değil. Ben olsam o an pişmanlıktan ölmüştüm. Zira senin kızlık zarın hiç yırtılmayabilirdi.o zaman da muhtemelen bu soruyu soran arkadaşın senden ayrılır sen ise hayatında ilke birlikte oldugun bir insanın odun oldugunu ögrendiğinle kalırdın.

0|1
    0|0
    • Cok uzulmustum ama o kanı o da bende gorunce cok sevındık kan aralıklarla gelmeye devam ettı keske o an gelseydı :(:(

• Sanırım yazdıklarımı anlamamışsın neyse iyi ki o kan gelmiş o iki damla kan gelmese ne olurdu düşünme zaten.

• dusunmek ıstemıyorum :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• erkek arkadaşın odunmuş biraz hemen kan gelmedi diye sorulur mu öyle kaç çeşit var kimisi çok esnek kimisi deliksiz hiç yırtılmıyo sadece doğumda yırtılıyo kimisi sadece ameliyatla yırtılıyo yani bunlardan haberi yok mu bu adamın hiç mi duymamış böyle şeyleri. yaşını merak ettim ergenliğe yeni girdi heralde böyle şeylerden habersiz olduğuna göre. hiç kanamayabilirdi o zaman seni bırakıp giderdi heralde. bakirelik bozulunca zaten az kan gelir açık renkte öyle oluk oluk kan akmaz

0|0
    0|0
  • Benimde başımdan aynı olay geçdi ancak sevdiğim hiç bir korkusu olmadan benimle bu yola girdiyse ve bana olan güveni bu kadar büyükse ben ondan kesinlikle böyle bişey için şüphelenmem.. Şüphelenmedimde. Hangi devirde Yaşıyoruz ? Bu kadar cahilce düşünüpde anında başkasıyla yattınmı diye sorabiliyor..? eyer sana güveni yoksa zaten hiç sevmemiş demekdir bundan emin olabilirsin. sen ona onunla birlikte olduğun güne kadar koruduğun en değerli varlığını , namusunu teslim edebiliyosan hiç korkmadan ve güvenerek oda senden böyle birşey için şüpheleniyorsa emin ol onun tutkusu sen değilsin. Yaşamak istediğini Yaşar ve gider.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • normaldir.. gevşek zarın var sanırım ya da yatar pozisyonda olduğun ilişki sırasında üste çıkmadığın için kan içeri akmıştır sonradan akıntı dışarı gelmiştir..

0|0
    0|0
    • ıcımı cok rahatlattın cunku yatıyodum

• ve zar öyle düşüdüğün gibi vajina girişini tam kapatan bişey değil kenarlarından ortaya doğru sarkan zar parçacıkları olarak düşün girişte eğen zarının uzunluğu fazlaysa ve girişi daraltıyosa ilk seferde rahat yırtılır .. takma bnu bu kadar ki sevgilinin de bakireyim demene inanması gerekiyodu ..

• normall..

0|0
    0|0
  • normal tabi... bu her kişiye göre degişir

0|0
    0|0
    • sevgilim bana benden baskasıyla olmadıgına emınmısın demıstı ve o an cok kotu hıssetmıstım ama sonra o kanı gorunce ıkımızde cok mutlu olduk o gunden berı aklıma takıldı :(

• sana bir sır vereyim mi... umarım dediğin gibi olur diyecem ama ilk büyük tartısmanızda bunu böyle olmadıgını göreceksin... bunu sanki senin sucunmus gibi yüzüne vurabilir dikkat et... cünkü bir odunla cıkıyorsun

• cook tartıstık ama son zamanlarda melek gıbı kafasına sert bısey mı dustu ne :D

• Bencede Çok Normal..

0|0
    0|0
  • hemde çok normal...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende ilişkiye girdiğimde gelmişti hemen

0|0
    0|0
    • peki cok mu yoksa 1-2 damla mı? ben baskasıyla hıc yapmamıstım ve o kan o an gelseydı her sey daha guzel olucaktı

• o an gelseydi daha güzel olucaktı derken neyi kastediyorsunki sanırım erkek arkadaşın biraz kalas böyle durumlrdan haberi yok.

• yanı o an hemen kan gelseydı daha guzel olurdu merakta kalmazdık

• az gelir zaten. verdiysen keyfine bak onu düşünme

0|0
    0|0
  • Benim ilk o an gelmedi daha sonrasında geldi ve çok az geldi anlamadık bile ve ben üstteydim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...