Vajinal akıntı! yardım eder misiniz?

iyi akşamlar.. Genelde adet döneminden 10 gün sonra filan ped kullanmayı gerektirecek şekilde akıntım oluyor. Sormadan söyleyeyim, şeffaf, yani her zaman olan. Sadece 4-5 gün çok yoğun oluyor. Cinsel istek hissetmesem de mesela iç çamaşırın bile altına geçiyor. Bu normal mi? Bunu yaşayan arkadaşlarım var mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• jineokolağa git o dönemde bir miktar örnek alır incelerler normla mi değilmi anlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• enfeksiyon olabilir, cinsel istek degilse, bu bir akıntı ya da mantar belirtisi, ya da sağlıklı yumrutlama dönemindesin, kültür testi yaptırman gerekir, sonra saglık iç çamaşırı kullanın naylon olmasın, pet de aynı, tampon uygulamayın, renk önemli degil, sakız gibi olur , beyaz olur kan rengi olur, kahve rengi olabilir,

0|0
    0|0
    • yillardir adet goruyorum. Her ay bu oluyor adetten sonra. Mantar olacagini dusunmuyorum cunku ayni sivi cinsel istek yasarken de salgilaniyor fark yok aralarinda

• demek istedigim seyi anlamadiniz.

• tamam sendeki cinsel istek sıvısı , ozaman çok ereksiyon oluyorsunuz, yani uyarılıyorsun ve istek çok duydugun için oluyor , bir sıkıntı olmaz sanmıyorum.

• bormal akıntı onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajinal akıntı herkes de olan birşey. Ama akıntı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bazen mantardan enfeksiyondan da olur. Icin rahat etsin çok rahatsız edici bir akıntın varsa bir Jinekolog a görün

0|0
    0|0
    • tesekkurler. Yillardir ayni hic degismedi mantar oldugunu dusunmuyorum. Diger bayanlarda da var mi diye sormak istemistim

Yükleniyor...