Polikistik over sendromu ve adet azalması?

Yıllardır bu problemim var zaten. Hep haplarda adet oluyordum, geçen ay bırakayım dedim olacakmıyım. Tabiki yine olamadım, doktor söktürücü verdi. Adet oldum ama 2. gün olmasına rağmen azıcık kanama geliyor. Polikistik over olup iyileşen var mı ve bu kadar azalması normalmi sizce, pazartesi doktora gidicem de korkuyorum niye bu kadar az diye?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende de var canim polikistik tamamen iyilesmiyor sadece kistlerim buyumesi engellenebiliyor ilaclarla veya kucultulebiliyor ama tamamen gecmiyor. Ilaclarini aksatma polikistik olmasi cocuk yapmaya vs engel degil ama aksatmaman lazim bunu da soyleyeyim :)

0|0
    0|0
    • İlaçtan da bıktım artık, hormon yüklemesi yapılıyor :( Ama ilaçsız hiç olamıyorum, mecbur kullanıcam galiba

• Hımm anladım. Glikofor şeker ilacı bildiğim kadarıyla. Şimdide ilacımı değiştirdi, bir hormonum baya yüksek çıktı. Qlairista diye bir ilaca başladık. Bakalım bir ay sonra yine kontrol var. Allah şifa versin ikimizede :)

• Aynen de baska bircok ozelligi de varmis ben de bilmiyordum :) aynen canim Allah sifa versin.. :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnde de var. Artık bıraktım ilacı falan . Ne olacaksa olsun..

0|0
    0|0
    • İlacı bırakınca da 5 ayda bir oluyorum :(((((((
      Senin de azaldımı adet ya, poff sinir oldum

• Ya bn canım istedgnde kullnıorum adet olunca bayağı kan glio htta en son yatak komple kan olmştu. O kdr yoğundu ki.. iğrenç.

• Olsun en azından kanama kesilmiyor. Bende o da kesildi eskiye göre, bu pko kötü ya

Yükleniyor...